חוקר פרטי, הוא אחד מאנשים המקצוע החשובים, שרצוי מאוד שיהיו מקצועיים בתחומים מאחר ותוצאות החקירה יכולות להשפיע באופן חורץ גורלות על חיינו. אז איך בוחרים חוקר פרטי? ראשית חשוב לוודא כי המשרד אותו אתם שוכרים, הינו מורשה ובעל רישיון להפעלת משרד חקירות. בדקו באילו תחומי חקירות מתמחה המשרד וודאו שזה תואם את הצורך האישי שלכם. כדי להשיג תוצאות טובות, על החוקר הפרטי להיות מעודכן בכלים המתחדשים בתחום החקירות והמודיעין, ישנם חידושים תמידיים בענף הכלים הטכנולוגיים בהם משתמשים החוקרים. בדקו את הותק ואת הניסיון של החוקר הפרטי. משרד קואנטין חקירות יגיע אל כל פרט ופרט בחקירה באמצעות הידע הרב בתחום והניסיון.

מה נדרש מחוקר פרטי טוב

לא כל אחד יכול להיות חוקר פרטי. מקצוע החקירות הפרטיות המעוגן על ידי רישיון כחוק, חייב לעמוד בקריטריונים מחמירים על מנת לקבל את הרישיון המיוחד ממשרד המשפטים.  תחילה יש להתמחות כחוק במשרד חקירות המורשה לכך למשך תקופה של שלוש שנים, בהן החוקר המתחיל לומד את כל ההתנהלות בפועל. אדם שרוצה להתמחות, מחויב להציג תעודת יושר, להוכיח השכלה ולעמוד בקריטריונים שונים. לאחר סיום ההתמחות, על המועמד לעבור מבחנים במשרד המשפטים. רק אם עמד בהצלחה, יקבל רישיון. חוקר פרטי מנוסה, יכיר את כל תחומי החקירות לרבדיו השונים, יהיה בעל גישה מכילה וטקטיקות עבודה שונות.

חוקר פרטי רק עם רישיון

במידה והחלטתם לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, ודאו כי הוא עומד בכל הקריטריונים הנדרשים כולל רישיון ממשרד הפנים. בנוסף ודאו כי הוא בעל ניסיון בתחומים בהם אתם זקוקים לסיוע. פנו עוד היום אלינו קואנטין חקירות על מנת שנוכל לסייע לכם לפתור את הבעיה בצורה המקצועית ביותר.