ידע הוא כוח. אחד מהכלים הכי חשובים והחזקים בקרב חוקרים פרטיים, הוא הציוד המקצועי איתו הם משתמשים, לחוקר מנוסה יש את הציוד החדשני והטוב ביותר בתחום. חשוב להבין שלאורך השנים יש חידוש מתמיד בכל נושא ציוד המעקב המשמש חוקרים פרטיים ועליהם להיות מעודכנים בכל החידושים בתחום על מנת לשפר את יכולות העבודה שלהם לקבלת תוצאות טובות. קיימים רכיבי ציוד מעקב ובילוש רבים, איתם משתמשים חוקרים פרטיים בעת ביצוע עבודתם. הציוד נועד לסייע לחוקר לבצע איסוף מידע, מבלי להיחשף. בין הציוד הקיים: מצלמות משוכללות, ציוד האזנה מתקדם, אמצעים נגד האזנות, ציוד לאיתור טלפונים ועוד. משרד קואנטין חקירות, הוא בעל ציוד מתקדם המסייע לו רבות בעבודתו המקצועית.

 

חוקר פרטי טוב ייעזר בציוד משוכלל

הציוד המשמש את החוקר הפרטי בעבודתו, מגוון. במהלך עבודתו היומיומית עושה החוקר הפרטי שימוש בציוד שיסיע לו באופן מיטבי לאסוף את המידע מבלי להיחשף. בין הסוגים השונים קיימים:

ציוד האזנה והקלטה – ישנה אפשרות לביצוע האזנה מרחוק. מדובר על מיקרופונים כיווניים רבי עוצמה המאפשרים האזנה לשיחות המתקיימות במרחק רב מן העוקב. קימות מערכות האזנה המבוססות על הקלטה דורשות מיקום של המערכת באתר בו מבוצעת ההאזנה, יש להגיע למקום על מנת לאסוף הציוד.  מערכות אלה לא משדרות החוצה, ולכן הן קשות יותר לגילוי.

מצלמות נסתרות – בשנים האחרונות ניתן להשיג מצלמות קטנות יותר ויותר, ולמרות זאת איכות התמונה המתקבלת ממצלמות אלו משתפרת כל הזמן. גם צורות ההסוואה של המצלמות הללו משתכללות, וניתן כיום להשיג מצלמה הנראית הנראית כעט, מחזיק מפתחות ועוד.

 

חקירות פרטיות רק למקצוענים

תחום החקירות הפרטיות רחב, לכן חשוב מאוד לפנות למקצוענים בתחום, וזאת על מנת לקבל את התוצאות המיטביות אותן חשוב לקבל עבור הלקוח. פנו עוד היום למשרד קואנטין חקירות ותזכו לשירות הטוב ביותר