הבעל הופתע לגלות שאשתו בוגדת בו עם חברו הטוב

הבגידה שעשתה הרבה רעש באחד מתחנות המשטרה הגדולות בארץ בעקבות רומן אותו ניהלה בחורה ממרכז הארץ עם חברו הטוב של בעלה.

לפני מספר חודשים פנה אלינו סגן ניצב במשטרת ישראל שמשרת בתחנה באזור המרכז, אשתו של אותו קצין משטרה הייתה גם היא בלשית בתחנה אחרת במשטרת ישראל.

הקצין עירב אותנו בתחושות קשות אותן הוא חווה במהלך מספר חודשים, סיפר כי הוא מרגיש שאשתו מתרחקת ממנו וזה התבטא בהמון פעולות מצידה,

הוא סיפר שהיא הולכת המון עם הנייד לשירותים ויושבת שם רבות ומתעסקת עם הנייד.

סיפר כי היא צמודה לנייד ואין לו גישה בכלל אליו, התרחקה ממנו מבחינה מינית ובאופן כללי מבין שמשהו קורה.

לאחר ששמענו את סיפורו של הקצין, בנינו תכנית עבודה עם "בנק" של 20 שעות מעקב.

לשאלתנו אמר כי הוא עובד בשעות הבוקר, היא נמצאת בעבודה ואין לה ממש זמן לצאת וכנראה הבגידה לא מתרחשת בעבודה, אמר כי הוא יודע ומדבר אתה בטלפון כשהיא יוצאת, היא אוספת את הילדים והזמן החופשי היחיד שלה הוא כשהיא יוצאת לריצה במל תל אביב כל שבת משעה 8 בבוקר עד שעה 13:00 בערך וחוזרת לבית.

החלטנו לבצע את המעקב ביום שבת בשעות הבוקר המוקדמות.

התמקמנו בצוות מיומן של חוקרים פרטיים, האישה יצאה בנסיעה עם רכב משטרתי ונסעה לנמל תל אביב, שם החנתה את רכבה התארגנה ויצאה לריצה קלה, לאחר ריצה של כארבעה ק"מ לכיוון צפון, החלטנו לשחרר את הנבדקת ולחזור לרכב שכן היא לא דיברה עם אף גבר ונראה כאילו הגיעה לשם הריצה לאורך הים.

בשעה 12:30 חזרה לרכבה ונסעה.

באותו היום הגיעה לביתה והכל היה כרגיל במהלך השבוע ולא הייתה לה הזדמנות לצאת מבלי שבעלה הקצין ידע על כך.

את שאר השעות החלטנו לבצע שוב ביום המעקב השני שזה היום בו היא רצה בחוף הים.

שוב התמקמנו בצוות חוקרים פרטיים והפעם הכנו מראש ציוד מתאים למעקב אחריה בזמן שהיא רצה.

היא יצאה בנסיעה עם הרכב המשטרתי, הגיעה לטיילת תל אביב והתחילה לרוץ לכיוון צפון.

הפעלנו חוקר עם סגווי (רכינוע) לניוד קל אחריה, לאחר כחמישה ק"מ של ריצה היא הגיעה לחוף תל ברוך שם חיכה לה בחור שישב על ספסל, היא הגיעה אליו והשניים התחבקו והתנשקו, לאחר מספר דקות נכנסו לבניין דירות מול החוף.

הכול צולם ותועד, לאחר כשעה ורבע יצאו השניים שהם נראים "הפוכים" מעט, הם נעמדו בכניסה לבניין והתנשקו ארוכות, היא נפרדה ממנו וחזרה בריצה לרכבה שחנה חמישה ק"מ דרומה בטיילת תל אביב.

הבעל שעודכן באותו רגע ביקש את תמונתו של הבחור וקיבל,התמונה השאירה אותו בהלם, הוא גילה שזה לא אחר מאשר חברו הטוב המשרת עמו באותה התחנה בה הוא עובד.

הקצין סיפר כי הם יוצאים לבלות באופן קבוע ומכיר אותו היטב, הוסיף כי הבחור יודע את הרגשותיו של הקצין ושיתף אותו בכל החשדות שיש לו כלפי אשתו ולא פסל אפשרות לספר לו שהוא מוציא אחריה חוקרים פרטיים למעקב אך לדבריו לא סיפר לו כי התבייש בעצם הפעולה.

חשוב לציין כי קצין המשטרה ביצע אחרי אשתו מעקב לפני מספר חודשים כשהיא נסעה לכיוון תל אביב ריצה אך לאחר שהיא ראתה אותו כשהגיעה לתל אביב, העניין התפוצץ והיה בניהם ריב גדול שגרם לו לחשוב אולי הוא טועה בתחושותיו.

כמובן שהוא לא הצליח להוציא מידע מהחקירה העצמית שהוא ביצע. הרבה למדנו מחקירה זו אך שני דברים חשובים ביותר הם שלא כדאי לבצע חקירה בעצמך על בן או בת הזוג ויש להעביר את כל המידע ויש להתייעץ עם חוקר פרטי בבאר שבע, בחיפה או בכל מקום בו אתם מעוניינים לבצע את החקירה, רצוי בעל משרד חקירות פרטי מוסמך ולאחר מכן לשקול את צעדיך.

דבר שני שהוא לא פחות חשוב – אין לשתף אף אחד בביצוע החקירה ויש לשמור זאת בסוד כמוס על מנת לא לחבל בביצוע המעקבים והחקירות.

לשירותכם בכל עת

שמוליק ממן – קואנטין חקירות

0527074446