כשברצוננו לפנות לחוקר פרטי, חשוב מאוד שנוודא כי מדובר בחוקר פרטי מוסמך הבקיא בכל החוקים והנהלים, אשר עבר הכשרה מתאימה לחקירות. חוקר שאינו מנוסה, יכול לגרום לסיבוך תוצאות החקירה, הן בצד המשפטי והן בצד המקצועי כשהראיות אותן תבקשו להביא לערכאות המשפטיות, לא יהיו קבילים, ולכן לא תוכלו להשתמש בהם. חקירות פרטיות הן לא ענין של מה בכך, מדובר במקצוע מלא תוכן, העומד בפני עצמו, ועל העוסקים בו להיות מוכשרים במלא מובן המילה. במשרד קואנטין חקירות, מועסקים החוקרים המוכשרים והמנוסים בתחום.

 

הכשרה מקצועית

תחום החקירות הפרטיות הוא תחום רחב ומאתגר, שהתפתח רבות עם השנים. רבים מהחוקרים הפרטיים משמשים כיום כיועצים לאכיפת החוק, חוקרים פשעים אינטרנטיים, מבצעים מעקבים, חלקם עובדים בשיתוף פעולה עם חברות גדולות גם במגזר הציבורי, והשירותים שהם מספקים הם מגוונים ורחבי היקף.  על חוקר פרטי להיות בעל רישיון המתיר לו לנהל חקירות מעקב משפטיות. חוקר טוב יעבור קורס אשר יקנה לו כלים ומיומנויות לעבודה בתחום. במסגרת ההכשרה לומדים החוקרים על חוק חוקרים פרטיים, חוק האזנות סתר, חוק הגנת הפרטיות, חוק כבוד האדם וחירותו, ובנוסף לומדים חוקי עונשין רלוונטיים למבחן של משרד המשפטים, אותו עליהם לעבור על מנת לקבל רישיון חוקי. בנוסף לומדים החוקרים את תורת החקירות, כיצד לבצע עבודת שטח ועוד.

הכשרה טובה – מילת המפתח להצלחה

חוקר שעבר הכשרה מקיפה ובקיא בכל החוקים והמיומנויות הנדרשות עבורו, יצליח להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח. במשרד קואנטין חקירות מועסקים החוקרים המוכשרים והמנוסים בתחום. פנו אלינו עוד היום.