חקירות פרטיות מתחלקות להרבה מאוד סוגים, שבעזרתם תינתן היכולות לתת מענה למגוון רחב של צרכים, בחברת קואנטין חקירות נותנים את המידע לכלל הנושאים  , אשר בעזרתם יכולים להביא לשינוי בתהליך החקירה שלכם, אנחנו נספק לכם מידע רלוונטי הכולל פירוט רחב, תמונות, קבצי וידאו ועוד על מנת להגיע לתוצאות המירביות.

חקירות פרטיות, אילו סוגי חקירות קיימות?

חקירות כלכליות

חקירות מסוג זה הם מסועפות מאוד ונוגעות לכל עניין הכספים , הרכוש והנדל"ן של אותו נחקר,

מזמין החקירה יכול להחליט שהוא רוצה לדעת פרטים מסוימים על אותו אדם למשל נדל"ן על שמו בארץ ובעולם, חשבונות בנק פעילים בארץ ובעולם ורכוש אשר שייך לו ומפוזר בכל מקום.

לחוקר הפרטי מגוון כלים לביצוע חקירה זו הכוללים תשאול, חקירות פרונטאליות, חקירות סמויות, דיבובים וכו',

חשוב לציין כי הדרך בה מושגת המידע היא דרך חוקית לחלוטין ואין בה חדירה לפרטיות אותו נחקר.

למשל, במידה ונרצה לדעת איזה רכוש יש לאדם במפעל כזה או אחר שבבעלותו, נבצע לעיתים קרובות כניסות במסווה למפעל, נצלם את הרכוש ובשיחות בכיסוי נוציא את המידע אודות מקור הרכוש שנמצא בין אם זה מהנחקר עצמו או אחד מעובדיו או מישהו מטעמו.

 

עוד דוגמא לכך היא אדם המעוניין להיכנס לשותפות עם בחור שהוא לא ממש מכיר ורוצה לדעת עליו פרטים לעומק,

חברתנו מבצעת חקירות מסוג זה בקפדנות רבה לרבות מידע על נדל"ן שברשותו, חשבונות בנק, רכוש כו'.

 

חקירת איתור

חברת "קואנטין חקירות" יודעת לבצע איתור כתובת או אדם בארץ ובעולם

בעבר היה מאד קשה ומאוד יקר לאתר אדם בחו"ל, כיום בעידן הטכנולוגי והקשרים הרבים עם משרדי חקירות בכל העולם, הדבר פשוט יותר וזול הרבה יותר.

אגב גם בחקירות פרונטאליות ומעקבים אין צורך שחוקר פרטי מהארץ יטוס ויחקור בחו"ל אלא קיימת היום לחלק מהמשרדים המובילים לבצע שיתוף פעולה עם חוקרים בחו"ל שיבצעו את העבודה בשבילם, אפשרות זו חוסכת כסף רב ללקוחות מהסיבה שאין צורך לממן לחוקרים כרטיס טיסה, שהיה במלון וזמן עבודה מבוזבז ולא מצדיק ברוב המקרים.

כמובן שהיחסים עם המשרדים בחו"ל מתבצעים על רקע אמון הדדי והכסף משולם להם לאחר שאיתרו את האדם או הרכוש שלנו בחו"ל, כך שהלקוח יכול להיות רגוע.

חקירה תפקודית

ל"קואנטין חקירות" ניסיון רב במעקבים בכלל ובעקבי תפקוד בפרט,

חוקרי המשרד עובדים שנים רבות עם חברות ביטוח גדולות השוכרות את שירותם,

חקירה תפקודית היא חקירה אשר מטרתה לראות איך אדם כזה או אחר מתפקדים מבחינה פיזית ביום המעקב.

החוקרים מאתרים את ביתו של הנחקר, מאתרים רכב אם יש ומתחילים במעקב סטרילי ושקט אחריו בצוות עוקבים מיומן, כל משך יומו מולם במידת האפשר ובכך יהיה אפשר לאבחן את תפקודו הפיזי.

דוגמא נפוצה למזמין חקירה מסוג זה-

בעל מפעל שהעובד שלו תובע אותו כך שנפצע בעבודה, אותו אדם נשאר בביתו ולא מגיע לעבודה ולאחר זמן מה מתחיל לעבוד בשחור או מתנהל בצורה רגילה לחלוטין וללא שום מגבלה מ"הפציעה" שבגינה תבע את המעסיק שלו.

תפקיד החוקרים בחקירה זו הוא לצלם ולהביא את האמת בדו"ח כתוב ומפורט עם תמונות   וסרט וידאו למזמין החקירה שיוכל לעשות שימוש בדו"ח זה בבית משפט במידה וירצה לתבוע או להתגונן מפני תביעות שקריות.

דיבוב, שיחות בכיסוי וכניסות בכיסוי

במהלך השנים לומד החוקר הפרטי מגוון רחב של דמויות שיכולות לשמש אותו למגוון רחב של עבודות חקירה.

כמובן שיכולות אלו תלויות ביכולות האישיות של אותו חוקר ולא רק בניסיון החיים מהמקצוע.

יש חוקרים רבים שעובדים שנים רבות ולא יכולים לבצע חקירות דיבוב בעצמם אלא מעבירים עבודות אלו לחוקרים מיומנים אחרים שיוכלו לבצע עבודות אלו במקומם.

חשוב להבין כי חוקר א' יכול לבצע עבודת דיבוב ולהצליח בה בקלות ואילו חוקר ב' יכול לנסות לדובב נחקר ו"לשרוף" את התיק ולעיתים לעשות נזק לנחקר.

על כן חשוב מאוד לבחור את המשרד שיבצע את החקירות מסוג זה בצורה קפדנית.

דיבוב הוא חקירה שהחוקר נכנס לא בשמו האמיתי ומוציא מידע רב מהנחקר, מידע זה יכול לשמש את מזמין החקירה כנגד הנחקר.

פעמים רבות מדובבים אנשים שהם לא הנחקרים כדי להוציא מידע על מקום או נחקר ובכך למעשה בונים תיק חקירה עם עדויות שהוצאו ע"פ חוק מהנחקרים.

אפשר בהחלט לומר שחקירות הדיבוב הם אומנות לכל דבר ועניין.

חקירות פרונטאליות

חברתנו מבצעת חקירות פנים מול פנים עם נחקרים שיודעים שאנחנו חוקרים מטעם מזמין החקירה.

למשל- אדם החשוד בגניבה ממקום עבודתו מוזמן למשרדו של המנהל ושם אנו מבצעים חקירה פרונטאלית בהסכמה מלאה כמובן של הנחקר ומנסים להוציא ממנו את האמת עליו או על חשוד נוסף.

הסיבה לכך שקיימות חקירות מסוג זה כי למשטרה אין ממש את כוח האדם והרצון להתעסק עם כל גניבה או חשד לגניבה של כל מנהל או בעלים והחוקרים הפרטיים עושים את כל העבודה ומגישים דו"ח קביל בבית משפט ובמשטרה.

 

לסיכומו של עניין

יש חקירות רבות ומסתעפות לכיוונים רבים, המשלבים בניהם מעקבים, חקירות פרונטאליות, חקירות כלכליות, איסוף מידע, איתורים בארץ ובחו"ל וכו',

חברתנו מעסיקה חוקרים פרטיים בארץ ובעולם ונותנת פתרונות לשלל בעיות.

נשמח לעמוד לשירותכם

 

שמוליק ממן – קואנטין חקירות

0527074446