contact-us צרו איתי קשר

חקירות פרטיות

אילו סוגים של חקירות פרטיות קיימים? החל מחקירות כלכליות, חקירת בגידות, חקירות אזרחיות ועוד – ניהול החקירה יתבצע על ידי הגורמים המוסמכים לכך. בזכות חוקרים פרטיים מקצועיים, ניתן יהיה לנהל את תהליך העבודה על הצד הטוב ביותר – ולחשוף את האמת. לניהול חקירה חסרת פשרות, ניתן לפנות אל קואנטין חקירות פרטיות. משרד חקירות מוביל זה מפעיל חוקרים מנוסים בפריסה ארצית – וברמת זמינות גבוהה 24/7. לכל שאלה ובקשה, ניתן לפנות אל משרד החקירות.

חוקר פרטי בדרום

חוקר פרטי בדרום שירותיו החשובים של חוקר פרטי בדרום יסייעו לכם להגיע אל האמת. לאורך עבודתו,...

להמשך קריאה

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב חוקר פרטי בתל אביב תוכלו לפנות במקרים רבים ושונים: חקירת חשד להתעללות...

להמשך קריאה

חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי בגידות? ניתן לפנות אל חוקר פרטי בגידות למשל, כאשר בן או בת הזוג מתנהגים...

להמשך קריאה

אודות

קואנטין (אמת בתאית) חקירות , בבעלות שמוליק ממן חוקר פרטי עם ניסיון למעלה מעשרים שנה...

להמשך קריאה

סוגי החקירות הפרטיות הקיימות

מעקבים – צוותים של חוקרים פרטיים מוכשרים לעבוד כעוקבים אחר אדם כזה או אחר פיזי (לא...

להמשך קריאה

בלש פרטי

בלש פרטי, זה לא מושג הלקוח מסדרת טלוויזיה, בלש פרטי, הוא אחד מבעלי המקצוע הנדרשים...

להמשך קריאה


  בדיקות האזנה

  למה לבצע בדיקות האזנה - קואנטין חקירות חברתנו עוסקת בבדיקות האזנה ברכב, בבית, במשרד ובכל מקום...

  להמשך קריאה

  איתור חייבים

  חקירת איתור חייבים - למי היא מיועדת? חברתנו עוסקת שנים באיתור חייבים שנמצאים בתקופה זו "מתחת...

  להמשך קריאה

  חקירות סייבר

  חקירות פרטיות - חקירות סייבר קואנטין חקירות מבצעת חקירות פרטיות בתחום הסייבר למניעת חדירות לנייד או...

  להמשך קריאה

  חוקר פרטי במרכז

  חוקר פרטי במרכז שירותיו של חוקר פרטי במרכז הם חשובים מאין כמוהם, והם יסייעו רבות לקהל...

  להמשך קריאה

  חוקר פרטי בצפון

  חוקר פרטי בצפון במסגרת עבודתו של חוקר פרטי בצפון, הוא יבצע מעקבים ותצפיות אחר מושא החקירה....

  להמשך קריאה

  ניהול חקירות כלכליות

  חקירות כלכליות יתבצעו אך ורק על ידי הגורמים המוסמכים לכך. לאורך החקירה הכלכלית, יתבצע איסוף...

  להמשך קריאה


   לנהל חקירות פרטיות כראוי

   ההמלצה היא לסמוך על תחושת הבטן שלנו – ולהקשיב לה כאשר מתעוררים אצלנו חשדות. קולגה המועלת באמונכם, בני זוג הרועים בשדות אחרים, שותף מפוקפק עמו תכננתם לבצע עסקתם מיזוג וכן הלאה – רצוי לשים לב לסימני השאלה שעולים. במקביל, וכאשר הם מתעוררים – רצוי לבחון האם מדובר בחשדות בלבד? או שמא אכן מדובר בבגידה באמון שלנו? כדי להגיע אל האמת, מומלץ לפנות אל משרד חקירות פרטיות.

   כלומר, במקום לבצע את החקירה בעצמכם, ולהסתכן בחשיפה של חקירתכם – רצוי לפנות אל המומחים בתחום. בזכות עבודתם המקצועית של החוקרים הפרטיים, ניתן יהיה לשמור על דיסקרטיות מלאה. כמו כן, ניהול החקירה, כולל השימוש בטכניקות העבודה והציוד המתאים, הם אלו שיובילו לתוצאה. אנשי המקצוע המנוסים יפעלו כהלכה – ויוכלו להביא לכם את הראיות המדויקות ביותר. בהתאם לראיות השונות, תבינו היכן אתם עומדים כעת, ומה עליכם לעשות בהמשך דרך. בהצלחה!

   לשתף פעולה עם משרד חקירות פרטיות מקצועי

   מבקשים להגיע אל האמת? מעוניינים להתחיל בחקירה פרטית? במקום לבצע זאת בעצמכם, חשוב לפנות אל חוקרים פרטיים מנוסים ובעלי הכשרה מתאימה. רק כך, ניתן יהיה להגיע אל התוצאה – במהרה, ביעילות ובדיסקרטיות. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור קשר עם משרד החקירות קואנטין חקירות פרטיות. משרד מוביל זה מחזיק בניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום, ומנהל כל חקירה בהצלחה רבה. לייעוץ ראשוני, מוזמנים לפנות אל צוות המשרד בהתאם.

    

   חקירה פרטית

   במרוצת השנים חקירות פרטיות הפכו ליותר ויותר נפוצות. בני זוג רבים מחפשים אחר כל דרך אפשרית לבחון האם מתנהל רומן מאחורי גבם, אחרים מחפשים אחר קרובים או רחוקים שנעלמו עקבותיהם וכן חקירות רבות מתנהלות גם מול חברות גדולות. את כל הפעולות הללו ועוד מבצע חוקר פרטי אשר עבר את ההסמכה הנכונה ומורשה לעבוד בתחום. קואנטין חקירות הינו אחד מהמשרדים המוכרים בעולם החקירות. המשרד בבעלותו של שמוליק ממן והוא בעל ותק של שנים רבות בתחום.

    

   חברת חקירות פרטית – תוצאות מקצועיות

   לא משנה מהי הסיבה בגינה בחרתם לפנות לחוקר פרטי, מה שחשוב לזכור הוא שאל לכם לזלזל בתהליך הבחירה. חוקר מקצועי המכיר את התחום על בוריו ובעל ניסיון לא מבוטל, יכול לספק לכם תוצאות איכותיות ומקצועיות. משרד חקירות קואנטין פועל כבר מעל 10 שנים בתחום. משרד עובד עם חוקרים רבים הפרוסים בכל הארץ על מנת לספק ללקוח שירות יעיל ומהיר. כמו כן חשוב לציין כי המשרד פועל תחת כל ההנחיות שמדינת ישראל הציבה בתחום על מנת שהתוצאות המתקבלות יהיו קבילות בבית המשפט וכך תוכלו לקבל בדיוק את התמורה עבור התשלום שלכם.

   למה דווקא חקירות פרטיות?

   פעמים רבות אנו חשים במהלך החיים כי יש לנו המון תהיות אותן אנו לא מצליחים לפתור. אלו יכולות להיות תהיות לגבי העבר שלנו, המשפחה, בן או בת הזוג או המקום בו אנו עובדים. בכדי להתגבר על התהיות הללו לעיתים מומלץ לשכור את שירותיו של חוקר פרטי וזאת ממספר סיבות:

   • לחוקר פרטי אין כל אינטרס. הוא אינו בוחר צד או עמדה ויעמוד לצדנו עד סוף הדרך. מטרתו לספק לנו את כל המידע לו אנו זקוקים בצורה נאמנה לחלוטין מבלי לחמול על שום צד או עניין.
   • למשרדי חקירות ישנם מגוון רחב של אמצעים אשר בעזרתם יוכלו להשיג לנו את כל המידע או הראיות להם אנו זקוקים. הם עובדים עם מכשור חדיש וטכנולוגיות שונות המאפשרות מעקב בכל מקום או זמן.
   • חוקרים פרטיים מיומנים בעבודות דיסקרטיות כך שמלבדכם איש לא ידע כי מתבצעת פעולת חקירה כלשהי.