מחיר חוקר פרטי

מחיר חוקר פרטי, מהם העלויות לחקירה בשטח? לחוקר פרטי חל איסור להתנות את תשלום העבודה לפי תוצאה, כלומר חוקר פרטי לא יכול לגבות סכום כסף על תפיסת בעל או אישה שבגדו או לקבל על כך בונוס כלשהו.

הסכום אותו יסגור החוקר הפרטי עם הלקוח הוא מראש ועבור שעות או ימי עבודה.

כמה עולה חוקר פרטי?

בדרך כלל נהוג לקחת סכום של 350 ₪ עד 600 ₪ לשעת מעקב, סכום זה משתנה מעת לעת לדוגמא, חוקר אחד במשימה או שני חוקרים, רכב או אופנוע או שני רכבים, חוקרים מיומנים למגזרים כמו מגזר ערבי או חרדי ששם עבודה צפופה יותר ומן הסתם יותר קשה וכו'.

כמו בכל תחום יש רמות מסוימות של חוקרים ולא כולם נותנים את אותן התוצאות, יש מגוון רחב של חוקרים עם ניסיון בתחומים רבים,

חלק ידעו לעשות מעקבים בצורה מושלמת ואילו כניסות בכיסוי פחות וחלק מהחוקרים ידעו לבצע כניסות בכיסוי ברמה מושלמת ויתקשו בביצוע מעקבים צמודים, מכאן מחירי החוקרים עשוי להשתנות.

עוד נתון שיכול להוזיל את עלויות החקירה היא פריסת החוקרים של אותו משרד,

אם לבעל משרד החקירות יש חוקרים פרטיים אשר פרוסים בכל רחבי הארץ, יוכל להוזיל ללקוח את החקירה בצורה משמעותית בכך שלא יגבה כסף מלקוחה בעפולה עבור נסיעות של חוקרים המגיעים בתל אביב ונתון זה יכול לחסוך אלפי שקלים בחקירה.

חוקר פרטי לא יוצא מעקב פחות מארבע שעות, כלל זה מעוגן בחוקי אתיקה של החוקרים הפרטיים,

גם אם אדם צריך מעקב של שעה אחת הוא ישלם עבור 4 שעות לפחות.

בעלי משרד החקירות יכול לקבל החלטה שאינו מוציא צוות חקירה לפחות מ- 6 שעות מעקב בשל אי כדאיות העסקה ויכול לדרוש מחיר ק"מ ממקום יציאת החוקרים, נתונים אלו ניתנים למשא ומתן.

 

קואנטין - חוקר פרטי בצפון שיביא לך תוצאות

האם משלמים ק"מ נסיעות של החוקרים?

תוספת נוספת של המעקב היא תוספת הק"מ.

בדרך כלל נהוג לקחת חמישה שקלים לק"מ עבור חוקר אחד, כך שאם שני החוקרים ביצעו במהלך היום 200 ק"מ כל אחד, ישלם מזמין החקירה 400 ק"מ כפול 5 שקלים תוספת למעקב.

 

סכום העבודה נלקח בדרך כלל מראש עבור השעות עמם סוגר הלקוח,

בתהליך הסגירה של העסקה, בדרך כלל ינתן ללקוח בנק של שעות עבודה אותם צריכים החוקרים לבצע ועל אותו בנק של שעות ישלם הלקוח את מלוא הסכום, במידה ושעות העבודה יתארכו, ישלם הלקוח סכום כסף נוסף על אותן שעות.

במידה והלקוח יבחר להפסיק את הפעילות לאחר מספר שעות ובבנק השעות יהיו שעות לטובת הלקוח, על בעלי משרד החקירות להחזיר את מלא סכום השעות ללקוח.

במידה ותוזמן חקירות מסוגים שונים הכוללים הוצאות שונות, יצטרך הלקוח לשלם את אותן הוצאות חקירה כלומר אם החקירה היא לחקור מלון דירות ויאלץ החוקר לשהות במלון בכדי לתעד התנהלות וכו', יצטרך אותו מזמין החקירה לשאת בהוצאות החקירה.

על דוח הפעולה, סרטונים, תמונות, הדפסות וכל שאר המנהלות, לא אמור הלקוח לשלם תוספות תשלום.

לשירותכם

שמוליק ממן – קואנטין חקירות