מכשיר gps למעקב

מכשיר gps למעקב הוא מכשיר בעל יכולת מעקב שנותן לצד השני מידע היכן המכשיר המותקן נמצא בכל עת, אך השימוש בו לפעמים יכול להיות לא חוקי, לכן אסור לקחת את החוק לידיים "לא יעסוק אדם כחוקר פרטי אלא אם יש בידו רשיון לכך מאת הועדה ובמשרד המיועד לחקירות פרטיות" שימוש במכשירים כנגד בן או בת הזוג יכול לסבך אותך חוקית ומשפטית בעידן של היום קיימים הרבה סוגים של מכשירים אשר ניתן להתקין ולעקוב אחר פעילות של בן או בת הזוג.

 

מכשיר gps למעקב, האם חוקי? וכיצד מותר להשתמש?

המכשיר עצמו הוא חוקי לחלוטין אך השימוש בו פעמים רבות יכול להיות לא חוקי. כמו שסכין הוא כלי חוקי אך השימוש בו צריך להיעשות על פי דין. בן או בת זוג שמתקין לצד השני מכשיר GPS בכדי לעקוב אחר התנועות של הצד השני עובר חד משמעית על החוק אם הצד לו מותקן מכשיר GPS – לא ידע על כך.

לכל אדם יש הזכות לשמור על הפרטיות שלו ואדם שבוגד לא עבר עבירה על חוקי המדינה אלא בגד ביחסים עם בן או בת הזוג שלו שכן יהיה ניתן להציג זאת בבית משפט אם יהיו ראיות קבילות לכך ואולי להשיג הסכמים טובים יותר לתיק הגירושים. פעמים רבות פונים אלינו לקוחות שהתקינו מכשירי GPS לרכב של בן או בת הזוג ואפילו לא ידעו שהם עוברים על החוק ועלולים למצוא עצמם עם תיק פלילי או גרוע מכך, מאחורי סורג ובריח.

גם לחוקרים פרטיים אסור להשתמש במכשירים מסוג זה בכדי לעקוב אחר נעקב ולרוב חוקר פרטי מיומן יודע היטב את המגבלות בחוק ויודע איך לבצע את העבודה בשטח מבלי לעבור על החוק. על כן מומלץ שלא לקחת את החוק לידיים ולבצע עבודות בילוש אחר בן או בת הזוג ולהתקשר לחוקר פרטי שיעשה זאת עבורכם ולא יעבור על החוק.

אגב הממצאים במעקב פיזי אחר מישהו הרבה יותר טובים ממצאים אחרים כי במקרה של מעקב פיזי אנו עוקבים אחרי האדם ולא אחרי הרכב, במעקבים רבים ניתן לראות את הגבר או הבחורה נאספים ע"י הצד השני ונוסעים משם להתייחד במקומות אינטימיים. מקרי רבים נוספים אנו שומעים כי לקוחות התקינו מכשירי האזנה לבן או בת הזוג וגם פה חשוב לציין כי מתבצעת עבירה פלילית של האזנת סתר.

מה קרה לגבר ששם מכשיר gps לבת זוגתו?

לפני זמן מה נתקלנו במקרה בו הגבר התקין מכשיר האזנה לבת זוגו, לאחר ששמע את ההקלטות התפרץ בזעם עליה. האישה שהייתה בלחץ מהממצאים ששמע פנתה מיד למשטרה ואמרה כי בעלה מאיים עליה והתקין לה מכשירי האזנה, הבעל מיד נעצר והוחרמו לו ציוד האזנה עמו התעסק וכל הממצאים שהשיג נאסרו לו לכל שימוש או פרסום. לאחר מכן טענה האישה שזו לא היא בכלל דיברה והבעל פברק את כל המידע שיש לו, כמובן שהבעל לא יכול היה להוכיח אחרת.

פעמים רבות פונים אלינו לקוחות שניסו לעקוב פיזית אחר בן או בת הזוג, והמעקב נחשף ומאז הם זהירים הרבה יותר ומאוד קשה לעקוב אחריהם, במקרים אלו מאוד קשה לחוקר פרטי להמשיך במעקבים אחריהם ולעיתים נאלצים לחכות זמן מה עד ש"השטח יתקרר" ובמקרים אחרים מזמין המעקב צריך להגביר את צוות החקירה, פעולה שמצריכה ממנו לשלם יותר. לסיכום – יש המון פעולות שחוקרים פרטיים יכולים לבצע בעקבות הניסיון הרב והלמידה שלהם בתחומים שונים במהלך השנים.

לסיכומו של דבר:

חשוב מאוד לא לבצע שום עבודת חקירה או בילוש אחר בן או בת הזוג ולתת זאת לבעל מקצוע מיומן, חברת קואנטין חקירות יכולה לתת לכם את הפתרון, צריכים ייעוץ? שמוליק ממן – קואנטין חקירות 0527074446