פוליגרף – חקירות פרטיות

חברתנו עוסקת בבדיקות פוליגרף עם מספר בודקים הפרוסים ברחבי הארץ, חוקרים פרטיים מדרום ועד צפון וזמינים שעות בודדות מקריאה.

קצת רקע על הפוליגרף – המכשיר מחובר לגופו של הנבדק באמצעות מדבקות המחוברות לחוטי חשמל שמעבירים מידע על שינויים פיזיולוגיים כגון – עליה בלחץ הדם שינוי בקצב הדופק ושינוי במוליכות החשמלית של העור, שלושת הדברים הללו נבחנים ויוצרים גרף שדרכו מבין הבודק אם הנבדק משקר או לא,

כמובן שבודק הפוליגרף צריך להיות מקצועי ביותר על מנת לשאול את השאלות הנכונות ולקבל תשובות חד משמעיות שלא ישאירו מקום לספק, יכולה להיות סטייה בין בודק לבודק ולפני שבוחרים בודק פוליגרף חשוב לקרוא המלצות וניסיון ורק אחר כך להתקדם לבדיקה.

הבודקים מיומנים ומנוסים בעלי שנים רבות של ותק והתשובה נמסרת כשעתיים מסיום הבדיקה.

הבודקים יגיעו לכל מפעל, בית, משרד שידרשו ויבצעו את הבדיקות באתר המבוקש למזמין.

מי צריך את הפוליגרף ?

למעשה מתאים לכל העסקים, אנשים או מנהלים ברמות שונות, המטרה היא לחשוף את האמת בדרך חוקית מבלי לבצע מעקבים או חקירות רקע על אותו נחקר, כמובן שהנחקר יהיה חייב לתת את אישורו לחוקר על מנת לבצע בדיקת פוליגרף.

במידה ויסכים הנחקר להבדק במכונת אמת, יחובר למכונת האמת (פוליגרף) וישאל שאלות שידע עליהם מראש ויצטרך לענות את האמת, במידה וישקר נוכל לראות זאת בגרף שיתקבל ולהגיש זאת בדו"ח לאדם שהזמין את החקירה.

חקירת פוליגרף יסודית ומקצועית עם קואנטין חברת חקירות

אנחנו מקבלים הזמנות של בדיקת פוליגרף בין בני זוג, לעיתים אחד מהם פונה בצורה עצמאית על מנת להוכיח לבת זוגו שאין כלום ומבקש לעבור בדיקת פוליגרף.

לעיתים אנחנו מקבלים קריאות מבעלי מפעלים לבצע בדיקות פוליגרף למספר עובדים בכדי למצוא סחורה שנגנבה או נעלמה מהמחסנים, הליך זה כמובן מצריך את אישורם של אותם עובדים אך מאוד יעיל ככלי להרתעה בגניבות עתידיות, אגב בלי קשר לגניבה שהתבצעה אפשר להעביר בדיקת פוליגרף לעובדים רק להרתעה כמו שנהוג בגופים ממשלתיים.

לעיתים מתקבלת במשרדינו בקשה לבדיקת פוליגרף לאחר שאדם מסוים נחשד בפעילות פלילית מסוימת שמייחסים לו, הוא משוכנע שלא עשה דבר ולא דבק בו רבב וכלי כגון פוליגרף יכול מאוד לעזור לו להוכיח את חפותו כמובן שבבית משפט ראיה זו תהיה קבילה עם ראיות נוספות

לסיכום – הפוליגרף מאוד יעיל גם כחלק מראיות בבתי משפט, בין בני זוג, בין עובד למעביד ובאופן כללי להרתעת עובדתים, אולם חשוב שיתבצע על ידי חוקר פרטי ומקצועי.