אודות קואנטין חקירות

קואנטין (אמת בתאית) חקירות , בבעלות שמוליק ממן חוקר פרטי עם ניסיון למעלה מעשרים שנה בתחום החקירות וניסיון רב בתחום המידענות, ביטחון וצילום סמוי.
למשרד מספר חוקרים פרטיים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון עד דרום למתן שירות יעיל , מהיר, אמין ואיכותי.
עבודת החקירות של המשרד מתבצעת אך ורק ע"פ חוקי המדינה ומשמשת לרוב כראיות קבילות בבתי משפט.
קואנטין חקירות מתחייבת ושומרת על סודיות מוחלטת בין הלקוח למשרד, העבודות מתבצעות ברגישות רבה, תוך שמירה על סודיות ומקצועיות.
בגמר הפעילות, יימסר ללקוח דו"ח מודפס עם צילומים ו-USB – המכיל את חומרי החקירה לרבות דו"ח חקירה, סרטונים, תמונות ומסמכים.

משרד המשפטים

המשרד באישור משרד המשפטים

קואנטין חקירות לוגו

היבטים אלו ואחרים יובילו לכדי התוצאה הטובה ביותר, בכך אין כל ספק. כמו כן, בבואכם לפנות אל צוות המומחים של משרד החקירות, יש לציין את סיבת הפנייה. בהתאם, הגורמים הרלוונטיים יגבשו את אסטרטגיית הפעולה – ויתחילו בעבודה המקצועית בשטח.

לקבל את התשובות על כל השאלות

ההחלטה לפנות אל חוקר פרטי לא מתעוררת אצלנו לפתע פתאום. מדובר בהחלטה המגיעה לאחר מחשבה רבה, וההבנה כי צריך לבדוק היטב את החשדות שלנו. במילים אחרות, ובמקום שננהל את החקירה הפרטית בעצמנו, רצוי לפנות אל הגורמים המוסמכים והמנוסים ביותר.

בבואכם לפנות אל משרד חקירות פרטי, חשוב לפעול בהתאם למספר נקודות מרכזיות:

  • סוג החקירה: ביצוע מודיעין עסקי, חקירה לפני הנישואין, חקירה במהלך גירושין, חקירות לצורך לבדיקת רשלנות רפואית, השבת רכוש, איתור יורשים, חקירת קניין רוחני ועוד.
  • גיבוש אסטרטגיית החקירה: באיזה ציוד רצוי להשתמש ובאילו טכניקות? החל משימוש במכשירי מעקב, מצלמות וכן הלאה.

בהתאם לנקודות אלו ואחרות, ניתן יהיה לקבל את מלוא ההוכחות לחשדות שלנו – ולהתמודד עם האמת כראוי. בבואכם לפנות אל משרד החקירות ולהתעניין בשירות שלו, עליכם להבטיח כי אתם פונים אל הכתובת הנכונה. כלומר, על משרד החקירות להחזיק ברישיון הדרוש לניהול חקירות. כמו כן, על צוות המשרד להחזיק בהכשרה המתאימה ובניסיון בסוג החקירה בגינה אתם פונים לעזרה.

הכל מתחת לקורת גג אחת

משרדי חקירות וחוקרים פרטיים יכולים לבצע חקירות במגוון רחב של תחומים או נושאים אשר מטרתם לספק לכם מידע שחסר לכם בכל נושא שקיים. בין התחומים הבולטים ביותר ניתן למצוא:

  • חקירת אישות- חקירות מעין אלו מכסות את כל הנושאים שבינו לבינה. לרוב החקירות יספקו מידע עבור בני זוג, נשואים או לא, בכדי לאמת את החשד בנוגע לבגידה. החוקר יביא את כל הראיות הנדרשות בכדי להוכיח את קיומו של רומן.
  • חקירות איתור- ישנם לא מעט אנשים אשר נעלמו עקבותיהם. בין אם מדובר בילדים שנעלמו או הורים אשר נטשו את המשפחה וכן אנשים שפשוט יצאו מהבית ומאז לא שבו. משרדי חקירות יוכלו לאתר עבורכם את הנעדר.
  • חקירה כלכלית- חקירת מסוג זה יכולה לפנות כלפי אדם יחיד אך גם כלפי חברה או ארגון גדול כאשר המטרה העיקרית שלה היא לקבל בעיקר נתונים כלכליים.
  • חקירות כלכליות- לעיתים אנו יכולים לחוש מרומים בתחום הכלכלי. שלא קיבלנו את כל הכסף המגיע לנו, או שישנם תחומים שאינם גלויים לעינינו. חברת חקירות יכולה לאתר כספים אבודים, למצוא בעלי חוב שנעלמו או לחקור רקע של חברה מסוימת טרם אנו תחילים תהליך היקשרות איתה.
  • סייבר- תחום הסייבר הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות. בעזרת חקירות מסוג זה ניתן לחשוף כל סוג של מידע שאתם זקוקים לו היישר מהדיגיטל. ניתן למצוא מתחזים, לחשוף מקרים של שיימינג וכן לאתר את כל סוגי ההאזנות.
  • חברות וארגונים- בעזרת משרד החקירות ניתן לקבל מודיעין עסקי בנוגע לכל חברה או ארגון. בין אם מדובר בארגונים מתחרים ובין אם מדובר בארגון הפרטי בו אתם עובדים.

בחירה במשרד חקירות שיביא לכם תוצאות

כאשר אנו עומדים בפני תחילת הליך חקירה אנו רוצים לקבל את התוצאות הטובות ביותר בפרק הזמן הנמוך ביותר. משרד חקירות איכותי ימצא עבורכם את כל המידע וכן את ההוכחות להן אתם זקוקים. חשוב לבחור במשרד בעל שנות ותק, המכיר את התחום על בוריו ויספק לכם את השירות האמין והדיסקרטי ביותר. משרד החקירות קואנטין הינו בעל ותק של מעל עשרים שנים בתחום. המשרד מעסיק מספר רב של חוקרים מהדרום ועד הצפון על מנת לספק את השירות הטוב והיעיל ביותר. החוקרים עובדים על פי החוק בכדי שאת כל הראיות שמתקבלות תוכלו להגיש לבית המשפט ללא כל קושי או בעיה.

סל הקניות שלך
//
סל הקניות שלך ריק.
0
//
דילוג לתוכן