קואנטין חקירות

איתור חייבים

תוכן עניינים

חקירת איתור חייבים - למי היא מיועדת?

חברתנו עוסקת שנים באיתור חייבים שנמצאים בתקופה זו "מתחת לרדאר" ויש קושי רב למצוא אותם, החוקרים מיומנים ומנוסים בתשאולים, סיפורי כיסוי, כניסות בכיסוי, מעקבים וחקירות שטח ארוכות.

לרוב איתור של חייב מסתיים תוך יומיים שלושה ומזמין העבודה יקבל כתובת מדויקת בה הנדון ישן בלילה על מנת שיוכלו לבצע לו מסירה משפטית ע"פ חוק.

עלות של חקירה מסוג זו משתנה מנדון לנדון וצריך לבחון את מורכבות המקרה והנדון עצמו.

למעשה פונים אלינו כל מיני אנשים מכל הסוגים כדי לאתר להם את האנשים עמם עשו עסקה ומאז לא מוצאים אותם. עוד דוגמאות – הורים שמחפשים את ילדיהם שברחו מהבית בגלל הפרעות נפשיות כאלה ואחרות, המשטרה לא תמיד מוצאת לנכון להתערב בסכסוכים מסוג זה במידה והילד/ה בגירים ומשטרת ישראל התרשמה שאין חשש לחייהם של הילדים ולכן אינם מתערבים לכן אנו מקבלים פניות רבות מהורים מודאגים שרק רוצים לדעת היכן ילדיהם.

איתור חייבים על ידי חוקרי קואנטין חקירות מהמקצועיים בתחום

קואנטין חקירות עוסקת באיתור אנשים שנים רבות, אנו מפעילים שיטות רבות הכוללות התחקות אחר תשלומי חשבונות, עקבות של קניות קודמות של האדם שנעלם, תשאול קרובים במקומות שידוע לנו ומציאת קצה חוט שיכול להוביל אותנו לנבדק.

כמו כל חקירה גם כאן אנו יודעים איך אנו מתחילים לאתר את הנבדק אך לעולם לא יודעים איך ומתי זה יגמר, כמו כן במידה וההורים מוגבלים בתקציב תיהיה בעיה להרחיב את החקירות שכן כל פעולה מצריכה תשלום.

איתור חייבים – אנשים רבים נעקצים ע"י נוכלים רבים שנמצאים בכל מקום, בשנים האחרונות יש עליה ובעקבות המידע והחשיפה ברשתות הנוכלים נהיו מתוחכמים יותר, מה שמצריך מאתנו להמציא שיטות חקירה וחשיבה מחוץ לקופסא על מנת לאחר את הנוכל.

ברגע שאנחנו מוצאים כמובן שמזמין החקירה מקבל את כל הפרטים על הנוכל וכמובן גם פה אפשר להרחיב את החקירה ולעקוב אחר הנוכל על מנת לראות את מעשיו כיום ולתעד אותו במעשה נוכלות נוספים, דבר היכול לשמש את מזמין החקירה בבתי משפט.

קואנטין חקירות מקפידים מאוד על העניין הפלילי ולא תיתן יד ל"סגירת חשבונות" בין שני עבריינים או בין עבריין לקורבן בכך שאנחנו מוצאים דבר המצריך מאתנו לבצע בדיקה גם על מזמין החקירה.

לרוב הבקשות והאנשים הפונים אלינו אינם עובדים על החוק ומדובר באנשים נורמטיביים לחלוטין שנעקצו ע"י נוכלים.

 

איתור בעל/ אישה

 לעיתים מתקבלת במשרדינו בקשה לאיתור הבעל או האישה שנמצאים בהליך גרושים ואינם מוכנים לשלם מזונות או להשתתף בהוצאות השותפות של הילדים, הדבר מוכר וכשאין הוכחה אם הבעל מחזיר ברכב או מתגורר בבית המצב הופך להיות בעייתי כיוון שהבעל לדוגמא טוען כי הוא מתגורר בבית הוריו, ואין לו רכב, חברתנו יודעת למצוא את הבעל או האישה ולהביא מידע אודות אחזקת הרכב שלהם ומקום מגוריהם העדכני ובסוף העבודה ניתן להגיש את הדו"ח שלנו לבית משפט כהוכחה.

חשוב לא לנסות לאתר לבד  ולפנות לחוקר פרטי, כיוון שדבר זה עלול "לשרוף" לנו את העבודה בעתית ולהקשות על האפשרות לאתר את הנבדק עצמו.

לסיכום – במידה ויש אדם אותו אתם מעוניינים לאתר פנו אלינו בקואנטין חקירות ונשמח לסייע לכל שאלה או התייעצות כמובן ללא עלות. חשוב לציין שהצוות שלנו מספק שירותי חוקר פרטי בצפון, מרכז ודרום הארץ ואנו זמינים לכל פנייה.

סל הקניות שלך
//
סל הקניות שלך ריק.
0
//
דילוג לתוכן