קואנטין חקירות

בדיקות האזנה

תוכן עניינים

למה לבצע בדיקות האזנה – קואנטין חקירות

חברתנו עוסקת בבדיקות האזנה ברכב, בבית, במשרד ובכל מקום שנדרש, צוות חוקרים פרטיים מיומן מגיע למקום עם ציוד נדרש ומבצע בדיקות האזנה ומצלמות סמויות.

במהלך הבדיקה במידה ונחשף מכשיר האזנה הוא יילקח לבדיקה באישור מזמין החקירה ושם יהיה ניתן ברוב המקרים לאתר מי המתקין.

חשוב להבין כי התקנת מכשיר האזנה או מצלמות נסתרות במקום פרטי עלול להוות עבירה על החוק ובמקרה שנתגלה מי עומד מאחורי התקנת המצלמה, רשאי המזמין להגיש תלונה במשטרת ישראל עם ההוכחות שאנחנו מגישים בדו"ח על התקנת הציוד וחוות הדעת שלנו. בדיקות האזנה הן אחד ממגוון הסוגים של חקירות פרטיות ומומלץ לקבל את שירותיהם של חוקרים מקצועיים ומנוסים.

החשיבות של עריכת בדיקות האזנה

להמון אנשים אינטרסים שונים לשמוע מה אתם מדברים, יכול להיות שזו האישה או הבעל, יכול להיות שזה קולגות לעבודה ויכול להיות כל אדם אחר הרוצה לפגוע בכם כלכלית ולדעת את התוכניות העתידיות שלכם.

חשוב לדעת כי כיום קיימות מגוון אפשרויות זולות ופשוטות לבצע האזנה לא חוקית לאדם אחר וחשוב לציין כי מדובר בעבירה פלילית שלא הרבה מודעים להשלכותיה, שכן אם האדם שמאזין או מצוטט לשיחה והוא לא צד בשיחה, אסור לו לשמוע ולהאזין בתוכן השיחה.

כיוון שהנגישות למוצרים אלה יחסית פשוטה, אנשים רבים מנצלים אותה ומבצעים ציטוטים ומתקינים מצלמות במקומות מסוימים.

דוגמא מטרידה – לפני מספר חודשים פנה למשרדינו אדם שהוא בעל צימרים בצפון הארץ ובכדי להיות רגוע ומסיבות שלו ביקש שנבדוק את הבית שלו ואת מתחם הצימרים שלו.

הגענו עם ציוד מתאים והתחלנו בעבודה, לאחר כחצי שעה של בדיקות במתחם ראינו מכשיר הקלטה וצילום המשדר באמצעות סים לכל מקום בעולם ומצלם און ליין מה שקורה בחדר הפנימי באחד הצימרים.

לאחר חקירה התברר כי האדם שהתקין את המצלמה הוא ככל הנראה סוטה מין ששירת את צרכיו המיניים בכך שראה מה קורה בחדר הצימר.

זו רק דוגמא אחת ויש רבות , לכן מומלץ לבצע מידי פעם בדיקת האזנה בחדר, במשרד, ברכב או במקומות בו האדם שוהה רוב שעות היום כדי להבטיח את פרטיותו, במידה ונמצא מכשיר האזנה קרוב לוודאי שנוכל להגיע לאותו אדם שהתקין אותם, ולאחר הוצאת הדו"ח יוכל מזמין הבדיקה להגיש תלונה במשטרה.

חברת קואנטין מציעה שירותי חוקר פרטי במרכז, בצפון ובדרום הארץ בהתאם לבקשות הלקוח ותשמח לעמוד לשירותכם במידה ואתם חוששים שמאזינים לכם.

סל הקניות שלך
//
סל הקניות שלך ריק.
0
//
דילוג לתוכן