בדיקת פוליגרף

בקואנטין חקירות נותנים שירותי פוליגרף על מנת לעזור לאדם שצריך את השירות לגלות את האמת, בדיקות פוליגרף ידועות היום כמסייעות בתחום החקירות כשאר האדם מחובר לאלקטרודות נשאל שאלות רבות שיכולות להוציא את האמת, בתהליך הפוליגרף האדם יעבור שאלות כלליות קלות על מנת להתחיל את הפעילות ומשם לעבור לשאלות הקשות ובכך ניתן לראות האם האדם דובר אמת או שקר.

הפוליגרף יכול לעזור להמון עסקים מול עובדיהם במקרים של מעילת כספים, התנהגות בלתי כשרה, מבטוחים בחברות ביטוח שרוצים לקדם את תביעתם פונים באופן יזום על מנת לזרז את תהליך התביעה. בנוסף בתהליך גישור גירושין ניתן להוכיח אמינותם של הבעל או האישה אשר רוצים לקדם את ההליך ואת האמון בבעל או באישה.

בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף פרטית

חברתנו עוסקת בבדיקות פוליגרף עם מספר בודקים הפרוסים ברחבי הארץ, חוקרים פרטיים מדרום ועד צפון וזמינים שעות בודדות מקריאה. קצת רקע על הפוליגרף – המכשיר מחובר לגופו של הנבדק באמצעות מדבקות המחוברות לחוטי חשמל שמעבירים מידע על שינויים פיזיולוגיים כגון – עליה בלחץ הדם שינוי בקצב הדופק ושינוי במוליכות החשמלית של העור, שלושת הדברים הללו נבחנים ויוצרים גרף שדרכו מבין הבודק אם הנבדק משקר או לא, כמובן שבודק הפוליגרף צריך להיות מקצועי ביותר על מנת לשאול את השאלות הנכונות ולקבל תשובות חד משמעיות שלא ישאירו מקום לספק, יכולה להיות סטייה בין בודק לבודק ולפני שבוחרים בודק פוליגרף חשוב לקרוא המלצות וניסיון ורק אחר כך להתקדם לבדיקה.

הבודקים מיומנים ומנוסים בעלי שנים רבות של ותק והתשובה נמסרת כשעתיים מסיום הבדיקה. הבודקים יגיעו לכל מפעל, בית, משרד שידרשו ויבצעו את הבדיקות באתר המבוקש למזמין.

מי בדרך כלל נבדק בבדיקת פוליגרף?

למעשה מתאים לכל העסקים, אנשים או מנהלים ברמות שונות, המטרה היא לחשוף את האמת בדרך חוקית מבלי לבצע מעקבים או חקירות רקע על אותו נחקר, כמובן שהנחקר יהיה חייב לתת את אישורו לחוקר על מנת לבצע בדיקת פוליגרף.

  • בדיקת פוליגרף לגילוי בגידה
  • בדיקת פוליגרף לעובד
  • בדיקת פוליגרף לעבודה
  • בדיקת פוליגרף לפני קבלה לעבודה

במידה ויסכים הנחקר להבדק במכונת אמת, יחובר למכונת האמת (פוליגרף) וישאל שאלות שידע עליהם מראש ויצטרך לענות את האמת, במידה וישקר נוכל לראות זאת בגרף שיתקבל ולהגיש זאת בדו"ח לאדם שהזמין את החקירה.

אנחנו מקבלים הזמנות של בדיקת פוליגרף בין בני זוג, לעיתים אחד מהם פונה בצורה עצמאית על מנת להוכיח לבת זוגו שאין כלום ומבקש לעבור בדיקת פוליגרף. לעיתים אנחנו מקבלים קריאות מבעלי מפעלים לבצע בדיקות פוליגרף למספר עובדים בכדי למצוא סחורה שנגנבה או נעלמה מהמחסנים, הליך זה כמובן מצריך את אישורם של אותם עובדים אך מאוד יעיל ככלי להרתעה בגניבות עתידיות, אגב בלי קשר לגניבה שהתבצעה אפשר להעביר בדיקת פוליגרף לעובדים רק להרתעה כמו שנהוג בגופים ממשלתיים.לעיתים מתקבלת במשרדינו בקשה לבדיקת פ וליגרף לאחר שאדם מסוים נחשד בפעילות פלילית מסוימת שמייחסים לו, הוא משוכנע שלא עשה דבר ולא דבק בו רבב וכלי כגון פוליגרף יכול מאוד לעזור לו להוכיח את חפותו כמובן שבבית משפט ראיה זו תהיה קבילה עם ראיות נוספות

הפוליגרף מאוד יעיל גם כחלק מראיות בבתי משפט, בין בני זוג, בין עובד למעביד ובאופן כללי להרתעת עובדתים, אולם חשוב שיתבצע על ידי חוקר פרטי ומקצועי.

בדיקת פוליגרף שאלות לדוגמא:

חשוב לציין שהשאלות הספציפיות הנשאלות במהלך בדיקת פוליגרף יכולות להשתנות בהתאם למטרת הבדיקה. בנוסף, בישנם חוקים ותקנות המסדירים את השימוש בבדיקות פוליגרף, וישנם מקרים אשר אינם מאפשרים להשתמש בבדיקות פוליגרף במצבים מסוימים.

הינה כמה שאלות לדוגמא:

  • האם שמך הוא _____?
  • האם אי פעם גנבת משהו?
  • האם אי פעם השתמשת בסמים לא חוקיים?
  • האם אי פעם היית מעורב מינית עם מישהו שלא הסכים?
  • האם אי פעם היית מעורב בתאונת פגע וברח?
  • האם קיימת יחסי מין עם מישהו אחר מלבד בן/בת הזוג בזמן שהייתם במערכת יחסים מחייבת\נשואים?

בדיקת פוליגרף אמינות

כל אדם מן השורה יכול להיתקל ביום מן הימים בבדיקת פוליגרף, בין אם מדובר על בדיקה שגרתית לצורך עבודה שברצונו להתקבל אליה, ובין אם מדובר על אימות של גרסה כלשהי כאשר אתם חלק מסיטואציה הדורשת זאת. אין קשר בין יוזם הבדיקה, בכל מקרה גם במידה ואתם היוזמים, תרגישו לחץ וחרדה כי בדיקת פוליגרף היא לא עניין של מה בכך גם אם אתם בטוחים ביושרכם, ומושפעת מאוד מהמצב הרגשי. מכשיר הפוליגרף מתקשר לדברים לא חיוביים, וטבעי שתרגישו חרדה ולחץ אך דבר זה יכול להשפיע על התוצאה.

בלי קשר לסיבה שהוזמנתם או יזמתם את הבדיקה, הרגש המרכזי שרובכם יחוו הוא חרדה, לחץ ובמקרים קיצוניים גם פסימיות. במידה ואתם מרגישים אופטימיות בטחון וציפייה לקראת הבדיקה, מצבכם טוב וסיכויכם להצליח בבדיקה ולצאת דוברי אמת גבוהים. בדיקת פוליגרף מתבצעת באמצעות מכשיר מדידה שהוא מדעי ומדויק, ומפעילו הוא אדם המחייב לכללי האתיקה הנדרשים במצב זה. הבדיקה מחולקת לכמה חלקים, ראשית יתקיים ראיון ראשוני לפני הבדיקה, שהוא בעל משמעות. במידה ומדובר על תהליך קבלה לתפקיד, על הנבדק דבר על עצמו ולספר קורות חייו, במידה ומדובר על חקירה, הנבדק יספר את הגרסה שלו לנושא הנבדק ולכן חובה להיות ישרים, גלויים, ורגועים, כל דבר אחר יכול להשפיע על תוצאות הבדיקה.

בחברת קואנטין חקירות, מעניקים שירות פוליגרף על מנת להגיע לחקר האמת, לכן פנו אלינו עוד היום, ותקבלו שירות מהמקצוענים.

סל הקניות שלך
//
סל הקניות שלך ריק.
0
//
דילוג לתוכן