התקשרו עכשיו

האם מאזינים לי

האם מאזינים לי
אחד מתחומי העיסוק של עבודת החוקר הפרטי, הוא האזנת סתר. רבים פונים לחוקרים פרטיים לבדוק האם נוקטים נגדם בהאזנות סתר. האזנת סתר היא דבר לא חוקי במדינת ישראל, מדובר בעצם בעבירה פלילית. האזנות סתר יכול להיות על ידי מעקב של קווי טלפון, טלפון נייד, מכשיר פקס, חדרי ישיבות או בחלל הבית ואפילו ברכב. בישראל חוק האזנות סתר קובע, כי רק אם ההקלטה נעשתה באמצעות מכשור, היא עונה להגדרה של האזנות סתר. במידה ואדם נחבא מעין הדוברים, הוא לא עונה להגדרה זו. האזנת סתר אינה חוקית במידה והצדדים המשתתפים בה אינם יודעים עליה. במידה ואחד מהצדדים יודע על ביצועה או שהוא המקליט, הדבר אינו אסור על פי החוק. חברת קואנטין חקירות תגלה אם מאזינים לך.  

כיצד נדע אם מאזינים לנו

רק איש מקצוע יוכל לבדוק עבורכם אם מישהו מאזין לכם. עם התקדמות הטכנולוגיה והעובדה שלכל אדם יש טלפון חכם שבו הוא יכול להקליט כל מהלך של אדם אחר ללא ידיעתו והקלות בה ניתן לרכוש אמצעים טכנולוגיים רבים הכוללים אפשרות לעקוב אחרי אדם כולנו חשופים להאזנות. חוקר פרטי בעל ניסיון ישתמש בכל האמצעים הטכנולוגיים הדרושים כדי לבדוק ולאתר את אותו גורם המאזין לכם ללא ידיעתכם. הוא יזהה את  המקלטים והמשדרים אשר גונבים מידע ללא ידיעתכם. זמן הבדיקה תוי בשטח הנדרש ובאמצעים בהם המאזין משתמש. חוקר פרטי מקצועי יבצע את העבודה בצורה מקצועית, ויסודית ובכך ימנע מהאזנות סתר עתידיות.  

ניסיון הוא המפתח להצלחה

חוקר פרטי בעל ניסיון בתחום האזנות הסתר, יוכל לתת לכם את הפתרון האולטימטיבי למציאת מקור האזנה. במשרד קואנטין חקירות, קיימים חוקרים מנוסים וציוד משוכלל שיוכלו לאתר זאת עבורכם בצורה הטובה ביותר ובמהירות על מנת שתוכלו להיות רגועים.

אולי יעניין אותך גם

ריגול עסקי
מאמרים

ריגול עסקי

ריגול עסקי בעידן העכשווי, בעלי חברות ועסקים השכילו להבין כי הם חייבים לדעת מה מתרחש בעסקים המתחרים בהם. על מנת שנוכל להבין מה התוכניות שלהם

האם עוקבים אחרי?
מאמרים

האם עוקבים אחרי?

האם הרגשת שעוקבים אחריך? מעקב אחרי אדם יכול להתבצע בדרכים רבות. ישנו מעקב פיסי, המתחקה אחר כל צעד ושעל שאדם עושה, בין אם מדובר במעקב

דילוג לתוכן