חוקר פרטי בגידות?

ניתן לפנות אל חוקר פרטי בגידות למשל, כאשר בן או בת הזוג מתנהגים באופן שונה מהרגיל. האם הצד השני מתלבש יפה יותר מהרגיל? האם הוא חוזר מהעבודה בשעות מאוחרות? האם הוא מבלה מול המחשב או הטלפון הנייד – במקום לשוחח אתכם? כאשר החשדות מתעוררים, ואתם חושבים שהפרטנר שלכם בוגד בכם, יש לפנות אל חוקר פרטי. צוות המומחים של קואנטין חקירות פרטיות ישמח לסייע לכם. משרד חקירות מוביל זה מלווה מגוון רחב של לקוחות, ומנהל סוגים שונים של חקירות. זאת ועוד, תוך שימוש בטכניקות פעולה מתקדמות ובציוד איכותי.

חוקר פרטי בגידות – גורם מוסמך המנהל את החקירה

אהבה היא הכוח המניע את העולם – בכך אין כל ספק. בהתאם, כאשר אנו מוצאים את החצי השני שלנו, הנשמה התאומה המכילה אותנו – אין מאושרים מאתנו. זמן רב אנו נשקיע עד אשר נמצא את בן או בת הזוג שלנו. ובבוא הזמן אף נרצה להקים איתם משפחה. עם זאת, לעיתים קרובות מדי אנו הולכים שולל אחר האהבה, בייחוד כאשר היא מתחילה מהר ועם להט רב. במקרים אחרים, השנים עושות את שלהן והשחיקה משפיעה על טיב מערכת היחסים.

במוקדם או במאוחר, מתעוררים חשודות; התחושה שדבר מה קורה – ובני הזוג שלנו לא נאמנים לנו יותר. במקרים אלו, רצוי לקחת את המושכות לידיים ולפנות אל חוקר פרטי בגידות. כלומר, בזכות שיתוף פעולה מקצועי עם חוקר פרטי מנוסה, תוכלו לאשש את חשדותיכם – ולחשוף את האמת לאמיתה.

יתרונות הפניה אל החוקר הפרטי הם רבים. ראשית, מדובר בגורם מוסמך ובעל הכשרה מקיפה, המשתמש בטכניקות פעולה יעילות. כמו כן, ברשות החוקר הפרטי הציוד הרלוונטי לביצוע החקירה. לאור כל זאת, החוקר הפרטי ינהל את החקירה במקצועיות וכמובן – ישמור על דיסקרטיות מלאה.

חוקר בגידות

 

חוקר פרטי בגידה – להתחיל פרק חדש בחיינו

כיצד אתם מגדירים בגידה? עבור כל אחד המשמעות היא שונה. כך או כך, כאשר היא מתרחשת – אנו חווים משבר אמון קשה. כדי להבין האם החשדות שלנו מוצדקים, ולהתחיל פרק חדש בחיינו, רצוי לפנות בהקדם אל קואנטין חקירות פרטיות.

בעל או אישה שמרגישים שינויים בהרגלים מסוימים, דוגמא שכיחה היא הטלפון הנייד  – הרבה לקוחות מתחילים את השיחה שלהם כי הם שמו לב שבן הזוג נכנס עם מכשיר נייד לשירותים גם כשהוא מתקלח, דבר שלא היה קורה לפני, הוסיף לו קוד נעליה ומאוד מפחד שמישהו יגע לו בנייד מלבדו. חשוב מאוד לא לתת לבן או בת הזוג שום הרגשה שאתם חושדים ולפנות מיד אלינו, דבר שיקל מאוד על העבודה, במידה ובן או בת הזוג לא יחשדו שאתם חושדים בהם, הם ימשיכו וישדרו "עסקים כרגיל" והעבודה שלנו תסתיים בהקדם עם הוכחות מוצקות. כל אדם יש לו זכות לדעת את האמת והוא בלבד יחליט מה לעשות אתה, חשוב מאוד לא להתעלם משינוי בהרגלים של אחד מבני הזוג, דוגמא נוספת – האישה דואגת למראה שלה יותר מהרגיל או ההיפך. לאורך החיים יש המון פיתויים וחשוב להבין כי כל אדם יכול למעוד ובמידה ולא נשארתם שאננים, אפשר לתפוס קשר רומנטי עוד בראשיתו ולהציל את חיי הנישואים שלכם.

חוקר בגידות

חברתנו מבצעת מעקבים וחקירות רקע אודות בעל או אישה החשודים בבגידה, בתחילת העבודה ייאסף חומר רלוונטי ע"י צוות חוקרים מיומן והלקוח יעודכן בכל מהלך שיבוצע במהלך החקירה ויקבל עדכונים שוטפים.

גם פה העבודה מבוצעת ע"י חוקרים פרטיים מיומנים ורשויים עם תעודות של משרד המשפטים ודואגים במהלך כל המעקב והחקירה שהיא תבוצע ע"פ חוק אשר הממצאים יוכלו לשמש את המזמין או המזמינה בבית דין רבני או בבית משפט ולעיתים להגשת תלונה במשטרת ישראל. במהלך שעות המעקב החוקרים יצלמו ויתעדו כל אירוע חריג עם הנדון ובסוף המעקב והחקירה יוגש דו"ח למזמין העבודה עם תמונות, סרט וידאו ומלל על כל מקום ופעולה שעשה הנדון.

ברגע שכל החומר מתקבל במשרדנו אנו מתחילים בעבודה ובונים סל של שעות, בדרך כלל 30 שעות מעקב אחר אותו אובייקט, את 30 השעות כמובן שמחלקים אותם בצורה חכמה ומבוקרת על מנת לחסוך ללקוח שעות ולנו להרוויח לקוח מרוצה ועבודה יעילה. אחרי שהתחלנו במעקב הלקוח מתעדכן לפי רצונו בפרטים שאספנו, במידה וסיימנו 6 שעות מעקב ביום הראשון, נשארים בבנק 24 שעות לשאר הימים וכך הלאה עד סוף בנק השעות. חשוב מאוד לציין כי במהלך המעקב אנחנו גם חוקרים ולא רק עוקבים, כלומר אנחנו רואים התנהלות של האובייקט מחוץ לשעות העבודה , בדרך או ביציאה מהעבודה ורואים אם הוא משוחח בנייד ולעיתים מצליחים להתקרב במקום ציבורי ולשמוע אם מדבר עם אישה או אם היא מדברת עם גבר, דבר הנותן לנו מידע חשוב להחליט אם להמשיך ובאיזה כיוון. מלבד סימן זה ניתן לראות סימנים רבים אחרים שיכולים להוביל אותנו לאמת כי יש מישהו נוסף בתמונה וכמובן כל המידע ניתן למזמין החקירה. בכל תהליך החקירה המזמין מעורב ומחליט יחד עם בעל המשרד איך , אם ומתי להמשיך את המעקבים.

לסיכום – אסור לבצע את המעקבים באופן עצמאי גם מבחינה חוקית וגם מבחינה מקצועית. במידה ורואים סימן מחשיד אצן בן או בת הזוג, יש להתייעץ עם משרדינו, זה ללא עלות ואז ניתן יהיה לחשוב מה עושים הלאה. גם במידה ולא נמצא כלום, דבר שמאוד יכול לקרות, מזמין החקירה יכול להיות בטוח או בטוחה במקומו או במקומה.