מעקב בגידות

אי פעם הרגשתם שבן או בת הזוג שלכם לא כנים אתכם עד הסוף? מרגישים שיש משהו שהם מסתירים מכם, מעין אווירת מסתורין חדשה שפתאום הגיעה לזוגיות וגורמת לסימני שאלה לעלות לאוויר? קודם כל חשוב לדעת שאתם לא לבד. אנשים רבים בישראל חוששים שבני זוגם בוגדים בהם, ולצערנו במקרים רבים הם לא טועים.

מעקב בגידות

מעקב בגידות יסודי ודיסקרטי עד לחקר האמת

מקרי הבגידה בארץ הם רבים במיוחד, ואנחנו רוצים לעזור לכל אחד ואחת להרגיש בטוחים במערכת היחסים שלהם ולדעת שהם נמצאים עם אדם נאמן להם. בדיוק בגלל זה הקמנו לפני כעשור את קואנטין, משרד חקירות פרטי המוביל בארץ שמתמחה במעקב אחר בני זוג בוגדים וחשיפת בגידות.
המשרד שלנו מפעיל חוקרים בתחומים שונים בכל רחבי הארץ, בכל שעות היום ובכל יום בשבוע. לצערנו, לבגידות אין גבולות של זמן או מקום כך שבשביל לחשוף את האמת צריך להיות מוכנים לפעול בשעות פחות שגרתיות.
לא משנה היכן אתם גרים ולא משנה מתי – הצוות המקצועי שלנו יהיה שם בשבילכם.
אחד הדברים שהופכים את העבודה שלנו לטובה ביותר היא העובדה ששירותי המעקב שלנו כוללים סוגים שונים של מעקב. אנחנו יודעים לבצע מעקבים כלכליים שחוקרים את הפעילויות הפיננסיות של החשוד בבגידה, מעקב בגידות ממוקד שעוקב אחר כל הפעילויות של החשוד ועוד. אנחנו מקפידים לבצע את כל העבודות שלנו בצורה הדיסקרטית ביותר כך שמושא החקירה כלל לא ירגיש בנו ולא יחשוד בדבר.

טרם הזמנת שירותי מעקב בגידות חשוב לדעת

כל הפעולות שאנחנו מבצעים הן חוקיות לגמרי. אנחנו לא נבצע שום פעולה שהיא נגד החוק או פעולה שיכולה שתסבך את לקוחותינו. כדאי לדעת כי הממצאים שלנו הם קבילים בבית המשפט, כך שאם תגיעו למצב של משפט גירושין או וויכוח משפטי כלשהו תוכלו להיות רגועים שיש לכם הוכחות ביד. בנוסף, במקרה הצורך אנחנו משתפים פעולה עם משרדי חקירות שונים ברחבי הארץ על מנת לוודא שאנחנו מביאים לכם את המידע האמין והמדויק ביותר.

אתם לא לבד

אנחנו מודעים לכך שתהליך המעקב יכול להיות תהליך אמוציונלי במיוחד. בכל זאת, אתם עוקבים אחרי הגבר או האישה שהבטיחו לכם חיים שלמים יחד, ועובדת גילוי שקר יכולה למוטט גם את האדם החזק ביותר. אנחנו דואגים ללוות את הלקוחות שלנו לאורך כל הדרך ולתת שירות אישי לכל אחד ואחת על מנת שתרגישו שאתם לא לבד בדרך הזאת. יש מי שרוצה שיהיה לכם טוב ויודע שמגיעה לכם זוגיות בריאה ואמינה, לא אחת שבה האמון שלכם מתערער בכל יום..

מרגישים שאתם רוצים להחזיר את הביטחון לקשר שלכם? אנחנו ב"קואנטין חקירות פרטיות" מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולספר לנו את הסיפור שלכם. נשתדל לעשות את המירב עבורכם ולהוציא את האמת לאור.

 

הצעד הראשון בדרך אל הוודאות מתחיל בלחייג אל מספר הטלפון שלנו: 073-7787484

סל הקניות שלך
//
סל הקניות שלך ריק.
0
//
דילוג לתוכן