התקשרו עכשיו

סימנים לגבר בוגד

סימנים לגבר בוגד

סימנים לגבר בוגד – איך ניתן לזהות?

סימנים לגבר בוגד, איך את יכולה להבחין בסימנים מחשידים שהגבר שלך כבר לא נאמן לך יותר? זה לא סוד שהעולם שבו אנחנו חיים עמוס בפיתויים והרצון לשמור על הקן המשפחתי, הופך קשה מיום ליום. לכל אדם זכות לדעת את האמת גם אם היא קשה, או לא נעימה וכאן נכנסות חקירות בגידות.

קיימים מספר סימנים לגבר בוגד:

הדברים המייחדים לגבר בוגד הוא התעסקות במראה לפניי יציאה מהבית שלא לצורכי עבודה לדוגמא במידה וחל שינויי באובססיה ובהתעסקות במראה מעבר למה שהיה קודם לכן, זה יכול להצביע על סימן שאותו גבר מנהל קשר רומנטי כזה או אחר.

שינויי דפוסי התנהגות בבית בצורה קיצונית, גם היא יכולה להיות סימן מחשיד לדוגמא: מתחיל להיות יותר איכפתי בצורה קיצונית, דבר היכול להתפרש כי הרצון שלו "להחזיר חוב" למשפחתיות. יחד עם עוד סימנים, סימן זה יכול להצביע על ניהול קשר חיצוני.

כאשר הבעל נמצא הרבה בפלאפון, לוקח אותו לשירותים ונשאר שם זמן רב ולאחר שיוצא הוא מכבה באופן מהיר את המסך ומשאיר אותו בצד, יחד עם זאת סימן נוסף שהוא משאיר את הפלאפון שלו על מצב שקט, משנה את הסיסמא מעת לעת ובאופן כללי חרד כאשר את מסתכלת לו על הפלאפון או רוצה רגע להסתכל על משהו במכשיר שלו.

סימן נוסף שמראה על אפשרות של בגידה, הינו חוסר חשק מיני כאשר את חשה שבתקופה האחרונה הגבר שלך פחות עם חשק מיני כלפייך, דבר זה יכול להעיד על אפשרות שהוא "מקבל את הצרכים שלו בחוץ" והוא חוזר לבית כאשר הוא מסופק מינית. הגבר שהכרת פתאום מרבה להיפגש עם חברים לשעות ארוכות ויותר נהנה מחוץ לבית, חוזר הביתה בשעות מאוחרות וישר נכנסים למיטה לישון, דבר זה יכול להעיד ש"המפגש עם החברים" הינו רק סיפור כיסוי לדבר האמיתי, שהגבר שלך נמצא עם בחורה ובוגד בך.

סימן בעייתי נוסף, הוא שיערות ארוכות באחד המושבים ברכב, דבר המעיד תחילה כי שהתה אישה ברכבו ואם מדובר ברכב של עבודה, יכולה להיות סימן מחשיד ברמה גבוהה, עם סימן זה חשוב מאוד לא לחשוף את הממצא, בכדיי לא לגרום לבעל להבין שאת חושדת בו ולסתור את זה עם סיפור כיסויי זול מצידו.

במידה והגבר שלך הוריד את טבעת הנישואים שלו ושכח להחזיר אותה, דבר זה יכול להעיד כי שהה עם אישה אחרת שלא רצה שתדע שהוא נשוי.

זיהוי סימנים לגבר בוגד על ידי חוקר פרטי מטעם קואנטין חקירות

פעמים רבות אנו בקואנטין חקירות נתקלים בשיחות מנשים שמצאו חבילת קונדומים שחסר בהם קונדום אחד או שניים, למעלה מ %90 ממקרים אלה הצלחנו לאמת כי אותו גבר בגד באישה. משיכות של כספים שאין להם הסברים, לעיתים האישה אינה מעורבת באופן מלא למשיכות בחשבון הבנק אך חשוב מדיי פעם להיות מעורבים ולנסות להבין אם יש משיכות שאין להם הסברים מחשבון הבנק, דבר שבהחלט יכול להעיד כי הבעל מסתיר דבר מה.

היתרונות שלפנות למשרד חקירות קואנטין הינם רבות, אך העיקריות שבהם הם היכולת לחשוף את האמת ולעיתים רבות בתחילת קשר רומנטי היכול להצליח חיי נישואים. לסיכומו של עניין, לעולם לא לנסות להוציא את האמת לבד, דבר היכול לפגוע בכל תהליך גילוי האמת, ברוב המקרים לגבר יהיה תירוץ שאיתו יהיה קשה להתווכח, דבר שיעכיר את חיי הנישואים ויגרום לקרע באמונה בינך לבינו. רצוי מאוד לפנות לחוקר פרטי מומלץ שיערוך חקירה יסודית ומקיפה שתיתן לך את התשובות לחשדות שלך.

 

אולי יעניין אותך גם

ריגול עסקי
מאמרים

ריגול עסקי

ריגול עסקי בעידן העכשווי, בעלי חברות ועסקים השכילו להבין כי הם חייבים לדעת מה מתרחש בעסקים המתחרים בהם. על מנת שנוכל להבין מה התוכניות שלהם

האם עוקבים אחרי?
מאמרים

האם עוקבים אחרי?

האם הרגשת שעוקבים אחריך? מעקב אחרי אדם יכול להתבצע בדרכים רבות. ישנו מעקב פיסי, המתחקה אחר כל צעד ושעל שאדם עושה, בין אם מדובר במעקב

דילוג לתוכן