קואנטין חקירות

חקירות סייבר

תוכן עניינים

מהן חקירות סייבר?

קואנטין חקירות מבצעת חקירות פרטיות בתחום הסייבר למניעת חדירות לנייד או למחשבים, החקירות מתבצעות ע"י גורמים המוסמכים לכך בארץ ובעולם ומטרת החקירות הן לחשוף חדירות והאזנות לניידים או למחשבי העסק/ הבית וכו'.

לעיתים יהיה ניתן להתחקות אחר הפעולות של התוקף ולעיתים החקירה תסתיים ניקוי המחשב/ הטלפון ומתן הגנה מפני תקיפות הסייבר, במהלך החקירה המזמין יעודכן וצעדים נוספים ינקטו באישורו.

חקירות סייבר הינם חקירות העוסקות בעיקר בעולם הדיגיטלי ויכול להתבטא בהרבה צורות מהטרדות מיניות, מעקבים אחר עובדים, מעקבים אחר חייבי כספים, שחזור קבצים שנמחקו מהמחשב כגון מסמכים, תמונות ועוד, איתור על הוצאות דיבה ברשת, שחזור קבצים שנמחקו מפלאפון כמו הודעות וואטסאפים, שיחות, מדיות ועוד

חקירות סייבר, מה בעצם אנחנו עושים?

כאשר אנחנו צריכים לעקוב אחר אדם המטריד מינית לדוגמא, אנחנו מנסים להוציא ממנו מידע בשיחה מפרופילים מסוימים, על מנת להגיע למצב שהאדם ירצה להיפגש וכך נוכל לעשות מעקב סטרילי הכולל צילום האדם, הוצאת מידע והוצאת דוח מסודר הכולל התכתבות עם האדם, תיעוד הגעת האדם למפגש ופרטיו האישיים להגשת תלונה.

במעקב אחר עובדים אשר התקבלו לעבודה, אנחנו מוציאים מידע מתוך הפרופילים שלהם, התנהלות שלהם ברשת וכך נוכל לייצר פרופיל מסודר למקום העבודה, גם על עובדים קיימים וגם על עובדים חדשים שאמורים להתקבל.

מעקב אחר חייבים - חקירות פרטיות מטעם חברת קואנטין חקירות

גם כאן התנהלות החקירה ברשת מתבצעת כאשר מאוד קשה לאתר חייבים, נוכל להוציא מידע דרך הפרופילים שלהם ברשת, לייצר איתם אינטראקציה ועל פי נתונים אלה ונתונים נוספים נוכל לאתר אותם ולהתנהל מולם בהליך המשפטי.

ביצוע העבודה על ידי צוות מקצועי ומיומן - חברת קואנטין חקירות

אם אתם מעוניינים בחקירה מקצועית ויסודית חשוב שתבחרו חוקר פרטי מקצועי ומיומן.

כאשר פונים לחברת קואנטין חקירות, אנחנו נמצאים עם הלקוח שפנה אלינו לאורך כל הדרך ומעבירים כל מידע רלוונטי, המשרד נותן לכם שקיפות מלאה ומקצועיות ללא התפשרות!

החלק החשוב ביותר שהמשרד עובד מול משרד המשפטים, על זה יקום ויפול ההליך, במידה ותנסו להוציא מידע לבד תוכלו ליפול בעבירה פלילית של הטרדה.

סל הקניות שלך
//
סל הקניות שלך ריק.
0
//
דילוג לתוכן