קואנטין חקירות

חקירות פליליות

תוכן עניינים

חקירות פליליות פרטיות

חקירות פליליות מבצעת משטרת ישראל וגם לעולם החקירות הפרטיות יש פה מקום, במידה והחקירה הפרטית לא פוגעת בחקירה המשטרתית, ניתן יהיה לחקור עבירה פלילית כזו או אחרת.

חקירה פלילית- איך משרד החקירות יכול לעזור בחקירה?

דוגמא לחקירה פלילית שקואנטין חברת חקירות ביצעה לאחרונה: לפני מספר חודשים, אירע אירוע ירי בכפר ערבי בצפון, המשטרה הגיעה למקום תוך דקות מזמן האירוע, חקרה מספר אנשים ועצרה חשוד מרכזי שירה בנשקו הלא חוקי. הבחור נשפט ונכנס לכלא על הכנסת נשק לא חוקי ועל נסיון ברצח. אותו בחור טען כי הוא לא ניסה לרצוח אלא להגן על עצמו מפניי ירי שביצע תוקף אחר, המשטרה לאחר החקירה לא הצליחה להוכיח שהיה נשק במקום, שנגמרה חקירת המשטרה ומצדנו הבנו שאנחנו לא משבשים הליכי חקירה, התחלנו לחקור לאחר חקירות שטח מרובות, איתרנו חוליה חלשה וביצענו על הבחור הצעיר יום מעקב, לאחר בניית סיפור כיסוי מתאים. אותו בחור ציין כי לאביו היה נשק והתרברב כי אביו אדם לא פראייר) אביו זה הבחור השני שהיה מעורב באירוע הירי. את הממצאים האלה הגשנו לעורך דינו של הבחור שנעצר, דבר שהקל מאוד על עונשו והוציא את האמת לאור. כמו במקרה זה גם מקרים רבים ואחרים אנו חוקרים על מנת להוציא את האמת לאור.

דוגמא נוספת לחקירה פלילית, היא חקירה בכיסוי לגילויי גניבות עובד ממעביד, יכול להיות גניבת מוצרים, שעות עבודה או כסף. בכל החקירות אנו עובדים בכוח אדם איכותי ומנוסה, שיודע לבצע כנסיות בכיסוי ברמה גבוהה מאוד, שיחות בכיסוי ומעקבים וכך לגלות את האמת ולהביא לדין את החשודים, במידה וכך יבחר המעסיק. נציין כי למעסיק מספר אופציות לאחר שקיבל את הממצאים שלנו, יוכל לבחור לגשת למשטרה או לתבוע את אותו עובד בתחום הדין הפלילי, או גם וגם. הבחירה היא רק בידיו של המעסיק, הכל מתבצע בדיסקרטיות מלאה והמידע בין אם פלילי ובין אם לאו אך ורק למזמין החקירה.

לסיכומו של דבר, במידה ואדם יודע את הא מת ואינו מצליח להוכיח אותה, חשוב שיפנה לקואנטין חקירות ויקבל קודם כל ייעוץ בחינם ולאחר מכן דרכי פעולה ואפשרויות בתיק שלו, שבהם יבחר איך לפעול.

סל הקניות שלך
//
סל הקניות שלך ריק.
0
//
דילוג לתוכן