בגידות בין בני זוג מתרחשות, זה קורה במשפחות הכי טובות. במידה ואדם חושד כי הוא נבגד, עליו לשכור את שירותיו של חוקר פרטי על מנת שיאשש או יפריך את החשדות, על מנת שיוכל להמשיך ולנהל שגרת חיים תקינה. איש המקצוע היחיד שיכול לסייע הוא איש חקירות מנוסה, ובעל ניסיון רב בתחום הבגידות. במידה ועלה בכם החשד, פנו אל משרד קואנטין חקירות, שם יתאמו אתכם פגישה ויסיעו לכם להגיע לחקר האמת, תוך רגישות למצב המורכב. לחוקר פרטי מנוסה יש את כל הכלים על מנת להביא לכם את כל ההוכחות הנדרשות למעשיו של בן הזוג, תוך הקפדה על כך שהכול נעשה באופן חוקי ויוכל לשמש אתכם באם תרצו לפנות לערכאות משפטיות.

בחרו חוקר פרטי בעל ניסיון בתחום

המטרה של החוקר הפרטי המטפל בבגידות, היא להביא לדיון משפטי הוכחות חותכות בדבר הבגידה. החוק בישראל מגביל את החקירות הפרטיות, אך חוקר טוב ומנוסה  יכיר את מגבלות החוק, וידע להיות יצירתי מספיק על מנת להביא לתוצאות טובות עם הכלים שהחוק מאפשר לו. לעיתים הבגידה אינה פיסית, אלא בגידה וירטואלית. מדובר בעיקר על בגידה באמצעות התכתבויות, שליחת תמונות אינטימיות והודעות, גם זה מהווה סוג של בגידה אצל חלק מהפונים. חוקר פרטי בעל ניסיון ידע לאתר את כל אלה ולהשיג הוכחות לצד הנבגד.

קואנטין חקירות – יעשו עבורכם את העבודה.

חוקר פרטי טוב ומנוסה, יכיר היטב את מגבלות החוק וישכיל להיות יצירתי ולהשתמש בכלים שהחוק מאפשר לו על מנת להשיג את כל המידע הרלוונטי. לכן בבואכם לשכור את שירותיו של חוקר פרטי בגידות, חשוב שתבחנו היטב את הניסיון שלו בחקירות בכלל ובתחום הבגידות בפרט.