התקשרו עכשיו
ניהול חקירות כלכליות

חקירות כלכליות יתבצעו אך ורק על ידי הגורמים המוסמכים לכך. לאורך החקירה הכלכלית, יתבצע איסוף מידע על בן אדם או על חברה – תוך שימוש בטכניקות עבודה סמויות או גלויות. זאת ועוד, מתוך מטרה לבדוק ממה מושא החקירה מתפרנס, מהי רמת החיים שהוא מנהל ובאילו נכסים הוא מחזיק. מתעניינים גם אתם בסוג חקירה זה? מוזמנים לפנות אל קואנטין חקירות פרטיות. משרד זה הוא מהמובילים בארץ בתחום החקירות. כמו כן, לאורך העבודה מנהלים צוות המומחים של המשרד את החקירה בהצלחה – תוך שימוש בטכניקות ובציוד המתקדמים ביותר.

ניהול חקירות כלכליות – במגוון רחב של נסיבות

לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים פרטיים, מנהלים וארגונים פונים אל חוקרים – ומתעניינים בכל הקשור אל חקירות כלכליות. נמצאים בעיצומו של הליל גירושין? עומדים בפני עסקת מיזוג? חוששים שהשותף או הקולגה לא נאמן לכם ולחברה? הסיבות להתחיל בחקירה כלכלית הן רבות. בזכות שיתוף הפעולה עם החוקר הפרטי, ניתן יהיה לגלות מגוון רחב של פרטים חשובים; מידע בעל ערך כדוגמת: אימות הפרטיים האישיים והעסקיים של מושא החקירה, איתור כתובת המגורים שלו, איתור מקורות ההכנסה שלו, איתור כלי הרכב הנמצאים בבעלות מושא החקירה, באילו בנקים הוא מנהל חשבונות בנק וכן הלאה.

כך או כך, על מנת להתחיל בתהליך העבודה, ולחשוף את האמת, רצוי לפנות אל חוקר פרטי מקצועי, מנוסה, אמין ובעל הכשרה מעמיקה. בהתאם למידע המתקבל, תוכלו לגבש את צעדיכם הבאים בהצלחה.

חברת חקירות כלכליות מקצועית ומדוייקת

החל ממשרדים ממשלתיים ועד גופים פרטיים – מגוון רחב של גורמים מביעים עניין בניהול חקירה כלכלית. בהתאם, על מנת לגבש את תכנית הפעולה המתאימה, לנהל את החקירה במקצועיות הדרושה ולאתר את מלוא המידע, חשוב לפנות אל קואנטין חקירות פרטיות. משרד חקירות מוביל זה ילווה אתכם שלב אחר שלב – עד השלמת התמונה. משרד זה מפעיל חוקרים מנוסים ומיומנים הפועלים בפריסה ארצית וברמת זמינות גבוהה.

משרדי חקירות כלכליות שמגיעים לאמת

מהי חקירה כלכלית?

חקירה כלכלית היא הגדרה רחבה מאוד שמטרתה לבחון נכסים, חשבונות, מקורות הכנסה, תחומי פעילות וכו' של אדם מסוים. קואנטין חקירות מבצעת סוגים שונים של חקירות כלכליות מכל הסוגים לאיתור חשבונות בנק, נכסים, כספים אבודים, רכוש אבוד / גנוב וכו'. החקירות מתבצעות בשלבים ובהדרגה כך שעל כל שלב המזמין ישלם על אותו שלב וכך אם יקבל מענה עבור מבוקשו ניתן יהיה לסיים את החקירה מבלי להרחיב עוד. נציין כי כל פעולת חקירה כלכלית עולה כסף וקואנטין חקירות מתחייבת ללקוחותיה לגלות שקיפות על כל ממצא שיתקבל.

מדוע עושים חקירות כלכליות?

חקירות כלכליות עורכים כאשר לדוגמא האדם נמצא בתהליך גירושין וצריכים להוציא מידע אודות היכולת הכלכלית של אותו אדם, על רכוש שהוא מסתיר כגון רכבים, חשבונות, בנקים, כספים שהועלמו ועוד. חקירה כלכלית הינה כלי חשוב מאוד באיתור נכסים, חשבונות, מקורות הכנסה, תחומי פעילות של אדם או ישות משפטית כגון חברה.

ירושות- בתהליך הירושה יכולים להיות נכסים אשר היורשים לא היו מודעים להם או הוסתרו מהם, בחברתנו יודעים לחקור דרך מכרים או רשויות אם יש נכסים שלא ידעו עליהם היורשים ומה עבר על הנכסים עד לרגע הירושה, חקירה זו יכולה למנוע חיכוכים רבים בין היורשים או העלמת כספים אחד השני או במקרים רבים כסף ונדלן שאין לו יורשים.

ישנם מקרים של מיזוג חברות ששם צריך לדעת מי עומד מולך והאם מוסתרים ממך נכסים של אותה חברה, חברתנו מבצעת הרמות מסך ואיתור נכסים וכספים השייכים לאותו בעל החברה.

ישנם מקרים  שחברה מבצעת עבירות מס, הונאות, חשבוניות פקטיבות ועוד, ששם נצטרך לעשות פעילות גדולה יותר בשילוב חוקרים בשטח אשר יתעדו ויתחקרו את כל הנעשה על מנת להשיג הוכחות רבות אשר ישרתו את הלקוחות

ביצוע חקירות כלכליות על ידי חוקרי חברת קואנטין חקירות

היתרונות בלפנות לחברת קואנטין חקירות הם שחוקרים מנוסים שעושים מעקבים כחלק מהחקירה וזה יכול להוות הבדל דרסטי בין לעשות חקירה פשוטה ובסיסית או חקירה מורחבת על מנת לאסוף מידע בשטח עם החוקרים שלנו על אותו אדם או חברה, על מנת שנוכל להשתמש בהם כנגד.

החקירות מתבצעות בשלבים ובהדרגה כך שעל כל שלב המזמין ישלם על אותו שלב וכך אם יקבל מענה עבור מבוקשו ניתן יהיה לסיים את החקירה מבלי להרחיב עוד.

חברת קואנטין חקירות היא חברה בעלת נסיון של מעל עשר שנים, עם מאות חקירות כלכליות מוצלחות ועשרות חוקרים הפרוסים בכל חלקי הארץ עם מיומניות שונות, כניסות בכיסוי, מעקבים, ידע בכלכלה וכו'.

בקואנטין מבצעים את המעקב באופן דיסקרטי ביותר וברגישות רבה, עם שקיפות מלאה מול מזמין החקירה הכלכלית וכמובן על פי החוק וקביל  בבית המשפט.

 

אולי יעניין אותך גם

ריגול עסקי
מאמרים

ריגול עסקי

ריגול עסקי בעידן העכשווי, בעלי חברות ועסקים השכילו להבין כי הם חייבים לדעת מה מתרחש בעסקים המתחרים בהם. על מנת שנוכל להבין מה התוכניות שלהם

האם עוקבים אחרי?
מאמרים

האם עוקבים אחרי?

האם הרגשת שעוקבים אחריך? מעקב אחרי אדם יכול להתבצע בדרכים רבות. ישנו מעקב פיסי, המתחקה אחר כל צעד ושעל שאדם עושה, בין אם מדובר במעקב

דילוג לתוכן