לא קשה לזהות סימני בגידה, ולא משנה עד כמה בן הזוג מנסה לשמור על דיסקרטיות. בין הסימנים המובהקים לבגידה, אם ישנו שינוי בהרגלים הקבועים של בן הזוג, הרגלי הלבוש, שינויים בתדירות היציאה מהבית, התנתקויות פתאומיות ועוד. כמו כן אחד הסימנים המובהקים, הוא היצמדות לטלפון הנייד מבלי להשאירו לרגע אחד לבד. בגידה בדרך כלל משאירה סימנים אחריה. לעיתים אחד מהסימנים הוא שבן הזוג שמח במיוחד, או שמצבי הרוח שלו משתנים תכופות ללא כל סיבה הנראית לעין. סימן נוסף הוא הוצאה חריגה של כספים שאין לה הסבר מניח את הדעת. הדרך לבדיקת חשבונות וכרטיסי אשראי היא הקלה ביותר, ועל כך תוכלו לדרוש הסברים. ריבוי משוכות מזומנים נועדו לרוב לצורך רכישה של מתנות או לתשלום עבור צימרים או חדרי מלון לפי שעה, שלא מעוניינים לשלם עליהם באשראי. קואנטין חקירות תוכל לבדוק עבורכם אם חלילה הנכם נבגדים.

 

מדוע לבחור חוקר פרטי המתמחה בבגידות?

על מנת לבדוק אם מתרחשת בגידה, רצוי לפנות לחוקר פרטי בגידות כמה שיותר מוקדם, עוד בשלבים המוקדמים של החשדות. מומלץ כמה שפחות לשתף אנשים נוספים בחשדותיכם שהדבר לא יגיע אל בן הזוג הבוגד. הגורמים החשובים בחשיפת בגידות הם, החוקר הפרטי ואתם. הוכחת בגידה היא אחד התחומים המרכזיים בהם עוסק חוקר פרטי, והיא דורשת ידע וניסיון רב שנים בתחום. עבודתו של חוקר פרטי העוסק בבגידות היא לאסוף מידע רב ככל הניתן על בני הזוג , מבלי שאלה ירגישו בכך. ישנם ראיות רבות לקיום הוכחת בגידה אותן יכול החוקר הפרטי להשיג. תנועות כספיות, תיעוד מצולם של בן הזוג הבוגד בשעת מעשה ועוד, יאשרו מעל לכל לספק את קיום הבגידה.

קואנטין חקירות – יעשו עבורכם את העבודה.

חוקר פרטי טוב ומנוסה, יכיר היטב את מגבלות החוק וישכיל להיות יצירתי ולהשתמש בכלים שהחוק מאפשר לו על מנת להשיג את כל המידע הרלוונטי. לכן בבואכם לשכור את שירותיו של משרד חקירות, חשוב שתבחנו היטב את הניסיון שלו בחקירות בכלל ובתחום הבגידות בפרט.