contact-us צרו איתי קשר

שאלות ותשובות

קודם כל לעשות מעקב בעצמך זה לא חוקי, מדובר על חדירה לפרטיות ומעבר לכך במידה ועלו עלייכם אתם עלולים למצוא את עצמכם עם תיק פלילי.
לכן מומלץ לפנות למשרד חקירות שעושה את החקירה באופן דיסקרטי מבלי לעורר את חשד האדם שאנחנו עוקבים אחריו, מעבר לזה משרד החקירות יוציא לכם דו"ח מסכם שכביל מול משרד המשפטים וכמובן מגיע באופן נטרלי ויותר אמין מכל חקירה פרטית.
חשוב להבין כי הנסיון של המשרד יכול להביא לכם תוצאות מירביות, קואנטין חקירות הינו משרד בעל נסיון עשיר של מעל עשו בתחום.

מכשיר האזנה או מצלמות נסתרות במקום פרטי עלול להוות עבירה על החוק ובמקרה שנתגלה מי עומד מאחורי התקנת המצלמה, רשאי המזמין להגיש תלונה במשטרת ישראל עם ההוכחות שאנחנו מגישים בדו"ח על התקנת הציוד וחוות הדעת שלנו. בדיקות האזנה הן אחד ממגוון הסוגים של חקירות פרטיות ומומלץ לקבל את שירותיהם של חוקרים מקצועיים ומנוסים.
צוות המשרד, מצויד במכשור מתקדם המסוגל לאתר ציוד האזנה, ריגול, מצלמות נסתרות וכו'.
הצוות מגיע לבית הלקוח בהתראה קצרה, סורק את כל שטח הבית/ הרכב/ המשרד ומגלה ציוד נסתר במידה ויש.
בסיום העבודה יוגש דו"ח מסכם ללקוח על העבודה שבוצעה ובמידה ונמצא מכשירים הם יילקחו למעבדה שבמהלכה יבוצע ניסיון לאתר את המתקין.

כאשר יש לנו את ההרגשה שבוגדים בנו, נוכל לאושש את האמת עם שירותיו של חוקר פרטי בגידות זה כבר לא משהו שניתן להסתיר. לא מדובר בנושא קל, אך עדיף לגלות את האמת האם בן או בת הזוג בוגדים בנו, הגילוי יכול להוביל אותנו לקבל החלטות קשות אך נכונות יותר עבורנו ועבור עתידנו.
בתהליך גירושין יש משמעות מאוד גדולה לגילוי בגידה שיכול להשפיע בצורה דרמטית על הגדלה הקטנה של תשלום המזונות.
כאשר פונים למשרד חקירות נוכל לבצע מעקב דיסקרטי לספק את התשובות שכולל תמונות, קטעי וידאו בדו"ח מסכם שכביל בבית המשפט.

חקירות במקומות עבודה נוגעים בנושאים רבים אשר שבאמצעותם אנחנו יכולים לגרום לעסק להימנע מגניבות, ריגול תעשייתי, חקירות זכויות יוצרים, חקירות הונאה, מקרי גניבה, וכמובן חקירות בנושאי תביעות עובדים ותאונות עבודה.
אנחנו מבצעים חקירות לעובדים קיימים שלדוגמא מפברקים מחלה שבחקירה בשטח רואים דברים אחרים לגמריי, שהעובד בעצם הוציא מחלה לטובת הנאתו האישית, מצד שני עובדים חדשים שאין מידע מספק לגבייהם, אשר יכול לפגוע בעסק בכל צורותיו מהפן הכלכלי, מהפן של סודיות ועוד.

חקירה כלכלית כוללת איתור מען , עיסוק , זיקה לחברות , ביטוחי חיים (ללא סכומים) , איתור בנקים מורחב (סניפים) , נדל"ן בסיסי, איתור רכבים,
חקירת מידענות ברשת, מעבר לכך ישנה חקירה כלכלית על חברה הכוללת
• פרטי חברה וכתובת , פרטי בעלי מניות
• זיקה לחברות נוספות
• השגת החומר מתיק החברה ברשם חברות
• איתור רכבים
• איתור נדל"ן בסיסי
• איתור סניפי בנק בהם חשבונות
• מידע בסיסי על פעילות החברה ואיתור חלקי של לקוחות
משרד החקירות יספק לכם שקיפות מלאה על כל ממצא שיתקבל במהלך החקירה.

לא! המחוקק אוסר על חקירה המותנית בתוצאות, לפניי החקירה נסגר מול הלקוח "בנק שעות" שבהן החוקר הפרטי עובד ומנסה להוציא את התוצאות המירביות.
ישנם מקרים ששעות העבודה לא הספיקו על מנת להביא את כל ההוכחות שהלקוח צריך ובכך מסכמים על שעות נוספות על פי רצון הלקוח בלבד, הרצון של משרד החקירות להביא למקסום התוצאות בכמה שפחות זמן לטובתו של הלקוח, חשוב להבין שמשרד קואנטין חקירות בעל נסיון עשיר של מעל עשור ידע להקציב ללקוח את השעות לפי תיקים קודמים באותו הנושא.

התשובה היא לא, הדבר נוגד את כללי האתיקה.
משרד החקירות שאתם פונים אליו מחויב לטפל אך ורק באדם הראשון אשר פנה למשרד, במידה ונוצר קשר מהצד השני של החקירה, המשרד בשום פנים ואופן לא יכול לטפל באותו התיק, במיומנותו של המשרד למנוע מהצד השני לעלות על כך שהתיק מטופל על ידיו וכמובן יתנהל באופן מלא ושקוף מול הלקוח שבו הוא מטפל.
חשוב לפנות באופן ישיר למשרד חקירות שמתנהל מול החוקרים בשטח למנוע "התנגשות", קואנטין חקירות הינו משרד עם מעל 20 חוקרים בשטח ויכול לטפל בנושא בצורה הטובה ביותר.

חושדים שהאזינו לכם בסתר וזקוקים לחוקר פרטי?

מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם